آغاز پخش سریال «بانوی اول»؛ روایتی متفاوت از زندگی همسران روسای‌جمهور آمریکا

پس از مدتها انتظار سرانجام سریال The First Lady «بانوی اول»، یکشنبه هفدهم آوریل (۲۸ فروردین) از شبکه کابلی «شوتایم» پخش شد.

به گزارش ستاره ها؛ پس از مدتها انتظار سرانجام سریال The First Lady «بانوی اول»، یکشنبه هفدهم آوریل (۲۸ فروردین) از شبکه کابلی «شوتایم» پخش شد.

این مجموعه به زندگی همسران سه رئیس جمهوری آمریکا در دوره‌های تاریخی مختلف می‌پردازد و گوشه‌هایی از ماجراهای اقامت آنها در کاخ سفید را به تصویر می‌کشد.

این سریال ده قسمتی درباره النور روزولت، بتی فورد و میشل اوباما است و شامل موضوعاتی چون جنگ‌ها، رسوایی‌ها، گسل‌های اجتماعی و تبعیض‌های نژادی ‌ـ جنسیتی در آمریکا را به‌ تصویر می‌کشد.

آرون کولِی، خالق مجموعه «بانوی اول»، این مجموعه را با هنرنمایی تعدادی از ستاره‌های بزرگ سینمای جهان تهیه کرده است و انتظار می‌رود که یکی از آثار بحث‌انگیز سال‌های اخیر باشد. هر چند که در این سریال به روسای جمهوری آمریکا نیز اشاره می‌شود، ولی آنها حضور کم‌رنگی در ماجراهای داستان دارند و تمرکز اصلی روی بانوان نخست ایالات متحده است.

در بانوی اول، جیلین اندرسون نقش النور روزولت، میشل فایفر نقش بتی فورد، و وایولا دیویس نقش میشل اوباما را بازی می‌کنند. همچنین کیفر ساترلند در نقش فرانکلین دی روزولت، آرون اکهارت در نقش جرالد فورد، و او‌-تی فگبنل در نقش باراک اوباما به هنرنمایی پرداخته‌اند.

به گفته سوزان بیر کارگردان و یکی از تهیه‌کنندگان این مجموعه، «بانوی اول »هم به زندگی شخصی، و هم به رویدادهای سیاسی دوران خود می‌پردازد ولی اثری داستانی است و تمام جزئیات آن واقعیت ندارد.

هر بخش از این سریال دارای فیلم‌نامه جداگانه‌ای است و ماجراهای هر بانوی اول بصورت یک پروژه مستقل فیلم‌برداری و‌ تدوین شده‌ است.

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!