همه چیز درباره باشگاه بدنسازی لاکچری خبرساز!

از شهریه ۳۲۰ میلیونی تا سرو خاویار

روز جمعه ۲۶ فروردین مراسم افتتاح باشگاه بدنسازی لاکچری در یکی از گرانترین منطقه‌های شمال تهران خبرساز شد، مراسمی که با حضور چهره‌های مطرح جهان فوتبال و هزینه‌های میلیاردی افتتاحیه آن مورد توجه قرار گرفت.

به گزارش ستاره ها و به نقل از ایسنا؛ جمعه ۲۶ فروردین مراسم افتتاح باشگاه بدنسازی لاکچری در یکی از گرانترین منطقه‌های شمال تهران خبرساز شد، مراسمی که با حضور چهره‌های مطرح جهان فوتبال و هزینه‌های میلیاردی افتتاحیه آن مورد توجه قرار گرفت.

اما دوشنبه ۲۹ فروردین وزارت ورزش اعلام کرد این باشگاه مجوز فعالیت ندارد؛ موضوعی که البته از سوی مالکان باشگاه به شدت رد شد. آنها تاکید دارند که کلیه مجوزهای فعالیت باشگاه به صورت قانونی اخذ شده و هیچ مشکلی برای فعالیت این باشگاه وجود ندارد.

هزینه ۲۵ میلیاردی برای تاسیس باشگاه

دو مالک این باشگاه برای راه‌اندازی و تجهیز آن مبلغی در حدود ۲۵ میلیارد تومان هزینه کرده‌اند.

این باشگاه بدنسازی دارای ۱۵۰۰ متر مساحت است که ۱۰۰۰ متر آن به سالن بدنسازی اختصاص دارد و ۵۰۰ متر دیگر نیز به فضاهایی همچون استخر، سونا، جکوزی، رستوران، کافی شاپ و دیگر خدمات VIP، اختصاص یافته است.

در رستوران این مجموعه، غذاهایی مثل خاویار، انواع استیک‌ها و… سرو می‌شود و افرادی که هزینه عضویت VIP را پرداخت کرده‌اند، می‌توانند از این امکانات استفاده کنند.

ثبت نام ویژه فقط ۳۲۰ میلیون تومان!

ثبت نام در این باشگاه به دو صورت VIP و عادی انجام می‌شود که هزینه ثبت نام با امکانات VIP مبلغ ۳۲۰ میلیون تومان در سال است و برای ثبت نام عادی نیز ۱۶۰ میلیون تومان در سال دریافت می‌شود.

گنجایش این باشگاه بدنسازی ۲۰۰ نفر است. نکته جالب اینکه تا پیش از زمان برگزاری رسمی مراسم افتتاحیه که با هزینه بسیار زیاد دعوت از چهره‌های مطرح صورت گرفت، نیمی از گنجایش باشگاه برای ثبت نام تکمیل شده بود و طی روزهای اخیر نیز بر این تعداد افزوده شده است.

اولویت ثبت‌نام، مدیران ارشد و تجار نامدار

اولویت ثبت‌نام برای مدیران ارشد و تجار نامدار است و شرایط به شکلی نیست که هر فردی به صرف داشتن پول بتواند در این باشگاه اقدام به ثبت‌نام کند.

مربی ارشد باشگاه: مالکیت باشگاه بر عهده ۲ نفر است که برخلاف شایعات عنوان شده، سیاسی و آقازاده نیستند و صرفا بیزینس من هستند.

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!