جمشیدی فر: ۷۰ درصد دیالوگ‌ها در فیلمنامه «خوشنام» نبود!

عباس جمشیدی‌فر ایفاگر نقش «فریدون» و بازیگر مقابل هومن حاجی‌عبداللهی در سریال رمضانی «خوشنام» می‌گوید بیشتر دیالوگ‌هایش در این مجموعه به شکل کاملا بداهه اتفاق افتاده است.

به گزارش ستاره ها و به نقل از ایسنا؛ عباس جمشیدی‌فر بازیگر نقش فریدون در سریال «خوشنام» که این شب‌ها از شبکه اول سیما در حال پخش است، درباره هم‌بازی شدنش با هومن حاجی‌عبداللهی در این مجموعه و چگونگی پیوستنش به گروه گفت:

راستش با هومن دوستی خیلی قدیمی داریم اما هیچ‌وقت سر یک کار مشترک با هم، همبازی نبودیم.

در سریال «خوشنام» اولین بار بود که با هم بازی کردیم و مقابل هم قرار گرفتیم. ماجرای پیوستن به گروه «خوشنام» هم برایم خیلی مفصل بود؛ به دلیل اینکه من قصد داشتم برای مدتی سریال کار نکنم اما بنا بر یکسری مسائل شخصی تصمیم بر این شد که دوباره سریال کار کنم.

کاراکتری که در «خوشنام» بازی می‌کنم، فکر می‌کنم تا به حال در هیچ سریالی تجربه‌اش نکردم. راستش از همان روز اول که این کاراکتر را با متن خواندم، دیدم تکلیف این شخصیت کاملا مشخص است و اصلاً معلوم بود که بیشتر بار کمدی کار را باید خودش پیش ببرد؛ بنابراین تمام تلاشم را کردم تا این اتفاق میسر شود و خدا را شکر فکر می‌کنم این اتفاق افتاد.

در حال حاضر هم که حدود ۱۰ قسمت از کار پخش شده، شاید بیشتر موقعیت‌ها حداقل در مورد خودم به جرأت بگویم ۷۰ درصد دیالوگ‌ها داخل متن نبوده و کاملا بداهه اتفاق افتاده است.

حمید لولایی، شهره لرستانی، هومن حاجی‌عبداللهی، سحر ولدبیگی، عباس جمشیدی‌فر، فریده سپاه‌منصور، نیلوفر رجایی‌فر، امیر غفارمنش، مهران رجبی، امیر کربلایی‌زاده، مهرداد ضیایی، ساناز سماواتی، خسرو احمدی، رضا فیاضی و … از بازیگران «خوشنام» هستند.

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!