زمان اکران «مست عشق» حسن فتحی مشخص شد

تهیه‌کننده فیلم «مست عشق» حسن فتحی با اعلام جرئیاتی از مراحل نهایی آماده‌سازی این فیلم، از برنامه‌ریزی برای اکران در تابستان و پاییز امسال خبر داد.

به گزارش ستاره ها و به نقل از ایسنا؛ مهران برومند درباره زمان اکران فیلم «مست عشق» گفت:

ابتدا قصد داشتیم در همین فصل بهار و نوبت عید فطر فیلم را اکران کنیم، ولی بنابر نظر پخش‌کننده ترکیه‌ای و دیگر کشورهایی که قرار است همراه با ایران، فیلم را نمایش دهند، تصمیم گرفتیم همزمان با بازگشایی مدارس و دانشگاه‌ها در ماه سپتامبر میلادی مصادف با شهریور و مهرماه، فیلم «مست عشق» را اکران عمومی کنیم.

این زمان هنوز به طور کامل قطعی نیست چون فعلا منتظر دریافت پروانه نمایش هستیم تا بعد برای انتخاب پخش‌کننده ایرانی تصمیم بگیریم.

آیا فیلم برای دریافت مجوز دچار ممیزی شده است؟‌

در این مورد در تعامل سازنده با مجموعه وزارت ارشاد هستیم و ان‌شاءالله بدون مشکل با هماهنگی‌های صورت گرفته بتوانیم مجوز نمایش فیلم را بگیریم.

البته برای پروانه نمایش زمستان سال قبل درخواست دادیم تا مراحل اداری پیش برود و بخش‌هایی از فیلمبرداری فیلم هم که باقی مانده بود بهمن و اوایل اسفند سال 1400 تمام شد و هم‌اکنون فیلم مراحل نهایی آماده‌سازی را طی می‌کند.

چه کسانی جایگزین همایون شجریان و سهراب پورناظری برای خوانندگی و ساخت موسیقی فیلم شده‌اند؟

همکاری آقایان شجریان و پورناظری به دلیل تغییر شرایط مالی میسر نشد.

در حال حاضر موسیقی متن توسط فاهیر آتاک اوغلو -از آهنگسازان برجسته ترکیه- ساخته خواهد شد و برای خواننده هم به دنبال گزینه مناسب هستیم و هنوز به جمع‌بندی نهایی نرسیده‌ایم، اما حتما بخش‌های آوازی به زبان فارسی خواهد بود.

فیلم برای نمایش در ایران به زبان فارسی دوبله می‌شود و در ترکیه هم به زبان ترکی دوبله خواهد شد.

پروژه مشترک ۶۰ قسمتی «مولانا»

پروژه سریال ۶۰ قسمتی «مولانا» بر اساس رمان «جلال‌الدین محمد رومی»  نوشته دکتر بهمن شکوهی توسط فرهاد توحیدی در مرحله نگارش فیلمنامه است تا به عنوان پروژه مشترک در آینده نزدیک تولید شود.

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!