مجید صالحی «سه در چهار ۲» را می‌سازد؟

مهم‌ترین نشانه‌ای که باعث می‌شود درباره تصمیم مجید صالحی بــرای ساخت «سه در چهار ۲» امیدوار باشیم، پستی است که صالحی دو روز قبل در اینستاگرامش منتشر کرده است.

به گزارش ستاره ها و به نقل از خراسان؛ پست اینستاگرامی مجید صالحی و سوالی که از دنبال‌کنندگانش پرسید؛ «موافق ساخته شدن فصل دوم «سه در چهار» هستید؟»، پاسخ حمید لولایی به این سوال و قولی که صالحی به محمد کاسبی هنگامی که روی تخت بیمارستان بود در مورد ساخت ادامه «سه در چهار» داد، گمانه‌زنی در مورد احتمال ساخته شدن فصل دوم این مجموعه را ایجاد کرده است.

یکی از سریال‌های کمدی محبوب و به یادماندنی تلویزیون مجموعه «سه در چهار» به کارگردانی مجید صالحی است که پس از گذشت ۱۴ سال همچنان در بازپخش نیز دیده می‌شود.

به تازگی زمزمه‌های ساخت «سه در چهار ۲» به گوش رسیده و به نظر می‌رسد مجید صالحی پس از گذشت ۱۵ سال از تولید این مجموعه، درصدد ساخت ادامه آن است.

استقبال مخاطبان از «سه در چهار ۲»

مهم‌ترین نشانه‌ای که باعث می‌شود درباره تصمیم مجید صالحی بــرای ساخت «سه در چهار ۲» امیدوار باشیم، پستی است که صالحی دو روز قبل در اینستاگرامش منتشر کرده است.

او یکی از سکانس‌های مـورد علاقه‌اش در این سریال را پخش کرده و نظر دنبال‌کنندگانش را برای ساخت فصل دوم این مجموعه پرسیده. مجید صالحی نوشت: «دوست داشتید این سریال را؟ موافقید که سری دومش ساخته شود؟» همه واکنش‌های کاربران مثبت بوده و حمید لولایی نیز در جواب صالحی نوشته: «ایـن جنس طنز دیگر ساخته نمی‌شود» و او را تشویق کرده است.

وعده مجید صالحی به محمد کاسبی

مجید صالحی دو ماه قبل زمانی که محمد کاسبی به دلیل مشکل قلبی در بیمارستان به سر می‌برد به عیادت او رفته بـود و در ایـن ملاقات هم از تصمیمش برای تولید ادامه «سه در چهار» صحبت کرده بود.

زمزمه ساخت «سه در چهار ۲» پیش از این هم شنیده شده بود، منتها با این تفاوت که موضوع از زبان مجید صالحی مطرح نشده بود و در حد حدس و گمان بود.

مهیا بودن شرایط برای ساخت فصل جدید «سه در چهار»

«سه در چهار» نه تنها در زمــان پخش، سریال پربیننده‌ای بود بلکه پس از چندین بار بازپخش از شبکه‌های مختلف نیز همچنان بیننده دارد و مورد توجه مخاطبان است.

زوج کمدی «رحمان» و «سیروس» با بازی محمد کاسبی و مهران رجبی به عنوان دو باجناق ساده‌دل، به زوج کمدی موفقی تبدیل شدند و دیگر بازیگران مانند شهره لرستانی، علی صادقی، آناهیتا افشار و علی صادقی نیز در این مجموعه بازی‌هایی به یادماندنی داشتند.

از میان بازیگران اصلی سریال تنها مرحوم نادیا گلچین در قید حیات نیست و دیگر بازیگران می‌توانند با حضور در فصل جدید «سه در چهار»، دو خانواده اصلی قصه را مانند فصل اول تکمیل کنند.

همه این چهره‌ها این روزها در تلویزیون مشغول کار هستند و در این مورد هم مانعی وجود ندارد.

حالا وقتش رسیده مجید صالحی تصمیمش برای ساخت «سه در چهار ۲» را عملی کند و شانس خود را برای موفقیت دوباره در زمینه کارگردانی بالا ببرد.

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!