سیاوش طهمورث: بازیگران ایران در سن پختگی به حاشیه رانده می‌شوند

بازیگر سریال «زخم کاری» گفت: بازیگران بر عکس تمام دنیا در ایران وقتی به سن پختگی و میانسالی می‌رسند به حاشیه رانده می‌شوند که بخشی از این مساله بخاطر نا آشنایی به هنر است.

به گزارش ستاره ها و به نقل از ایرنا؛ سیاوش طهمورث با گلایه از اینکه بازیگران برخلاف تمام دنیا که در سنین بالاتر و درخشش مورد توجه و اهمیت بیشتری قرار می گیرند، اظهار داشت:

این روند در ایران برعکس است و متاسفانه شاهد کنار گذاشته شدن بازیگران در زمان میانسالی و در عین پختگی و تجربه کاری بالا هستیم.

۵۷ سال است در حرفه بازیگری هستم اما یک بار هم به افتتاحیه جشنواره فجر دعوت نشدم.

حرفم در نشست خبری فیلم هناس هم این بود که چرا هنرمندان در افتتاحیه و اختتامیه جشنواره فجر حضور ندارند و به جای آنها دوستان و آشنایان دست اندرکاران جشنواره را می‌بینیم. پس این جشنواره برای کیست؟ گلایه من از این بود.

عدم آشنایی و اشراف کامل برخی از مدیران هنر علت بی توجهی به هنرمندان است

وقتی عاشقانه وارد این عرصه و گرفتار این هنر شدم، هیچوقت به فکر جایزه نبودم. جایزه وقتی برای من ارزش دارد که داوران برای هنر ارزش قائل شوند.

من هیچ! ولی آقای نصیریان دست کم ۱۰ کار بی‌نظیر در کارنامه دارند چرا این‌ها را در نظر نمی‌گیرند و تنها در طول دوران کار هنری ایشان باید شاهد اهدای جایزه مکمل فجر به این هنرمند باید باشیم.

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!