نسیم ادبی: با «نمور» و «خائن‌کشی» در جشنواره فجر ۴۰ حضور دارم

بازیگر فیلم «نمور» گفت: برای من همواره ایفای نقش‌های متفاوت و پرچالش حتی کوتاه جذاب بوده است، به همین دلیل برای ایفای یک کاراکتر اندازه و میزان دیالوگ یک نقش را اندازه گیری نمی‌کنم.  

به گزارش ستاره ها و به نقل از میزان؛ نسیم ادبی پیرامون حضورش در فیلم سینمایی «نمور» گفت:

برای من همواره ایفای نقش‌های متفاوت و پرچالش حتی کوتاه جذاب بوده است، به همین دلیل برای ایفای یک کاراکتر میزان دیالوگ یک نقش را اندازه گیری نمی‌کنم.

فیلم سینمایی «نمور» دومین تجربه همکاری من با «داوود بیدل» است، پیش از این در سریال «ستاره حیات» با وی همکاری داشتم و می‌دانستم که نگاه وی به عرصه کارگردانی چگونه است.

ابتدا فیلمنامه «نمور» مرا بسیار به خود جذب کرد؛ قصه نمور در عین روانی و سادگی جذابیت‌های فراوانی برای مخاطبان خواهد داشت و احتمال می‌دهم که در جشنواره هم مورد اقبال مخاطبان واقع شود.

از جمله جذابیت‌های فیلم «نمور» این است که در اوج سادگی و بی تکلفی در روایت پایان غافلگیر کننده‌ای داشته و گره موجود در فیلم باعث می‌شود مخاطب تا پایان اثر را همراهی کند؛ از سویی نقشم در این فیلم را دوست دارم، زیرا با سایر آثارم متفاوت است.

ایفای نقش در فیلم سینمایی «خائن‌کشی»

نقشم در فیلم خائن کشی بسیار کوتاه است، البته با وجود تعداد زیاد بازیگران مطرح، هر کدام از این بازیگران حداکثر سه سکانس جلوی دوربین رفته اند.

به نظر من این فیلم هم می‌تواند اتفاقات خوبی را در جشنواره فیلم فجر تجربه کند، زیرا به نظرم از آثار با کیفیت این دوره از فجر است.

اتفاقا بازی در نقش‌های کوتاه بسیار سخت است، بازیگر باید در کمترین زمان بهترین خود را ارائه دهد.

کاراکتر فرصت زیادی برای معرفی ندارد و همین کار بازیگر را بسیار سخت می‌کند. به نظر من چالش ایفای نقش‌های کوتاه گا‌ها از نقش‌های اصلی و مکمل هم بیشتر است.

در چهلمین دوره جشنواره، اسامی جدیدی دیده‌ام. این را باید در نظر داشت که همیشه نمی‌توان سلیقه همه مردم را تٲمین کرد و همه را راضی نگه داشت.

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!