حمید لولایی میهمان «چهل‌تیکه» می شود

برنامه «چهل تیکه» از شبکه نسیم این هفته میزبانِ حمید لولایی، مهدی فنونی زاده و پوراندخت مهین است.

به گزارش ستاره ها؛ سری پنجم برنامه چهل‌ تیکه به تهیه‌کنندگی و کارگردانیِ الهام حاتمی، از سه‌شنبه ۲۸ دی با پوراندخت مهیمن پیگیری می‌شود.

مخاطبان تلویزیون از سریال آینه تا نرگس با او خاطره دارند. در ماموریت آقای شادی و باغ گیلاس فصلِ دیگری از هنرمندی‌اش را به رخ می‌کشد.

در سام و نرگس و خداحافظ بچه بازی‌های متفاوتی از میهمن دیده‌ایم و در وضعیت سفید به تعبیرِ کارگردانش بسیار درخشیده است. او روی صندلیِ چهل‌تیکه حرف‌های شنیدنی زیادی از مادرانه‌هایی که در سینما و تلویزیون خلق کرده، دارد.

این برنامه تلویزیونی که به نوستالژی‌ها و ثبت خاطرات چهره‌های مطرح کشور می‌پردازد در روز چهارشنبه ۲۹ دی نیز میزبانِ مهدی فنونی‌زاده از فوتبالیست‌های پیشکسوت می‌شود.

فنونی‌زاده از خاطراتش در تیم استقلال و تیم ملی فوتبال کشورمان می‌گوید. در کارنامه او قهرمانی جام باشگاه‌های آسیا با تیم استقلال تهران دیده می‌شود.

محمدرضا علیمردانی میزبانِ برنامه چهل تیکه، در برنامه‌ پنجشنبه و جمعه‌ این هفته پایِ صحبت‌های جالب و جذابِ یکی از بازیگران قدیمی سینما و تلویزیون می‌نشیند.

بازیگری که قدیمی‌ها او را به نام آقای آبی و بعدها خشایار سریال زیر آسمان شهر می‌شناسند.

البته او حتماً در این برنامه از رضا ژیان و حضورش در نمایشِ او صحبت خواهد کرد. از همکاری‌اش با سیاوش طهمورث و بهرام ابراهیمی خواهد گفت. اما شهرتِ او با سریال‌های طنز نوروز ۷۲ و ساعت خوش و سریال زیر آسمان شهر، رقم خورد.

او قرار است از خاطرات قدیمی و حالِ‌ خود بگوید؛ اتفاقاتی که شاید کسی تا به حال نشنیده و شنیدنِ آن از هر لحاظ جذابیت داشته باشد.

چهل تیکه سه‌شنبه، چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه‌ها ساعت ۲۱ و تکرار هر برنامه روز بعدش ساعت ۲ بامداد، ساعت ۸ و ساعت ۱۴ از شبکه نسیم پخش می‌شود.

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!