راهنمای بهترین انتخاب آسانسور برای مناطق سجاد ، احمد آباد و هاشمیه مشهد 

اوج فراز بیهق با بیش از دو دهه سابقه ی درخشان در صنعت آسانسور و پله برقی، دارای مجوزها و گواهینامه های فنی و ملی می باشد. این شرکت با بهره‌گيري از پرسنل مجرب و متخصص، افتخار فعالیت در صنعت آسانسور و پله برقی را در سراسر ایران را دارد.

گزارش ویژه- یکی از دغدغه های امروز سازنده ها در سراسر کشور با توجه به تورم و قیمت نرخ ارز و مسائل سیاسی کشور،قیمت تمام شده پروژه می باشد از طرفی خریداران به دنبال قیمت مناسب با اولویت کیفیت بالا هستند خریداران همیشه با سرچ در اینترنت به دنبال بهترین متریال در نظام اقلام ساختمان هستند تا بتوانند در مقایسه با پیشنهادات موجود بتوانند بهترین خرید را داشته باشند.

از طرفی وقتی که منطقه شهری از موقعیت بهتری برخوردار است خریداران از آنجا که به نسبت منطقه باید مبلغ بیشتر پرداخت کنند جزئیات بسیار برایشان مهم می گردد.

یکی از مناطق مشهد که از قدیم در زمینه ساخت و ساز متفاوت و با همه مناطق شهرداری مشهد بوده است و در کانون توجه خریداران بوده و هست آسانسور یکی از موارد تاثیر گذار در انتخاب خریداران بوده است به همین دلیل تصمیم داریم آسانسور مناسب برای مناطق سجاد ، احمد آباد و هاشمیه مشهد معرفی کنیم.

قدم اول در انتخاب بین سیستم آسانسور گیربکس یا گیرلس که حتما” گیرلس به دلیل کیفیت و بروز بودن سیستم سرعت و خدمات دهی بهینه عمر بیشتر و خدمات پس از فروش کمتر انتخاب درست و منطقی می باشد. برای سیستم های گیرلس بهترین نوع موتور زیلابگ آلمان که بستگی به ظرفیت آن در مدل های مختلف شامل SM210یا SM200.15Cو SM200.20C و SM20030Cو SM200.40D و موتور های مونتاناری ایتالیا بستگی به ظرفیت یا سرعت شامل MGV25Dیا MGV 25S و MGV25M و MGV25ML گزینه بعدی و موتورهای ساسی ایتالیا مدل های G300TSو G300T1و G300T2و G400T1و G400T2 در انتخاب درب که جزء زیبایی های آسانسور برای منطقه سجاد مشهد بهترین برند درب سلکوم ترکیه می باشد و در درب های ایرانی حریری و یاران می باشد عرض درب 90 سانترال با ارتفاع حداقل 210 سانتی متر که در این ارتفاع 220 سانتی متر منطقی و در زیبائی تاثیر گذار است که روکش استیل درب در زیبائی آن تاثیر گذار است.

تابلو فرمان نیز عامل بسیار مهم در انتخاب آسانسور است سه برند آریان پار کنترل وآرکل ترکیه بهترین گزینه ها هستند البته اینور تر در تابلو نقش مهم و بسزایی در کیفیت آسانسور دارد.

بهترین اینورترها شامل زیلابگ آلمان ، جفران ایتالیا و یاسکاوا ژاپن مونتاژ چین هستند که  بستگی به سرعت و ظرفیت به پیشنهاد سازنده در تابلو در نظر گرفته نمی شود .

ریل های آسانسور از اقلام تاثیر گذار هستند که با توجه به افزایش نرخ ارز اقلام فیک در بازار بسیار زیاد شده است مهم ترین ریل موتی فرو ایتالیا ،سوپر ساورا اسپانیا،و مارازی ایتالیا هستند البته سطح و قطر ریل  از T9،T16،T125،T127برای کابین و T5،T9،T16برای قاب وزنه توسط شرکت برای استاندارد  پیشنهاد می شود..

خریدار یا سازنده در انتخاب برند دقت کنید چرا که  شرکت مجری دریابان تمام اقلام را باید تحویل استاندارد نماید پس نگران جزئیات فنی نباشد آن در حوزه مسئولیت شرکت مجری می باشد .

سیم بکسل کنار سایر اقلام آسانسور بسیار مهم میباشد  بهترین برند موجود دنیا گستاوولف آلمان و  یا گستاوولف چین می باشد که بستگی به نوع موتور مدل آن تغییر می یابد  که  انتخاب این هم جزء مسئولیت شرکت سازنده می باشد مدل های F8195-FCو PAWF7و PAWFS هستند.

تراول کابل که مسئولیت انتقال اطلاعات از کابین آسانسور به تابلو فرمان  می باشد  و دائم با کابین در حال حرکت است بنابرین کیفیت آن بسیار مهم است  از بهترین برند های موجود در ایران تراول کابل شن تای (تایوان ) –دت وایلر چک (کشور چک) نرگیز ترک هستند امیدوارم که توانسته باشیم گامی در جهت شفافیت و انتخاب درست برداشته باشیم.

در پایان در یک جدول که به راحتی در دسترس تان باشد در اختیارتان قرارمی دهیم که بتوانید چه در زمان خرید چه در زمان ساخت راحت تر انتخاب کنید  شرکت اوج فراز بیهق مجری تخصصی آسانسور و پله برقی میتواند تمام خواسته های شما را در کیفیت و قیمت برآورده نماید .

موارد ذکر شده  اقلام تاثیر گذار در کیفیت و قیمت  آسانسور می باشد الباقی لوازم را اگر در انتخاب شرکت مجاز با اصالت دقت کرده باشید آنرا بر عهده شرکت مجری بگذارید.

ردیف شرح برند پیشنهادی اوج فراز بیهق
1 نوع سیستم پیشنهادی اوج فراز بیهق گیرلس
2 موتور زیلابگ ،مونتاناری ،آلبرت ساسی

 

3 درب برند خارجی :سلکوم ترکیه

برند ایرانی :حریری ،یاران

4 ریل مونتی فرو ایتالیا سوپر ساورا اسپانیا

مارازی ایتالیا

5 سیم بکسل گستاوولف آلمان

 

6 تراول کابل شن تای تایوان –دت وایلر چک

 

7 تابلو فرمان آریان آسانسور پار کنترل آرکل ترک

اینورتر ها شامل زیلابگ آلمان ،جفران ایتالیا،یاسکاوا(ژاپن –چین)یا آرکد

8 ترمز ایمنی و گاورنر درصورت موجود بودن در بازار برند خارجی: داریناتک اسپانیا

برند ایرانی:آسان شایان

 

اوج فراز بیهق با بیش از دو دهه سابقه ی درخشان در صنعت آسانسور و پله برقی، دارای مجوزها و گواهی نامه های فنی و ملی می باشد. این شرکت با بهره‌گيري از پرسنل مجرب و متخصص، افتخار فعالیت در صنعت آسانسور و پله برقی را در سراسر ایران را دارد.

ارائه مشاوره فنی و محاسبات مهندسی انواع آسانسور و پله برقی.

مجری تخصصی آسانسورهاي كششي (گیربکس، گیرلس و روملس)

مجری تخصصی آسانسورهاي هيدروليك (جک مستقیم، جک از بغل و خودروبر)

خدمات فروش،نصب و سرویس آسانسور و پله برقی در ایران و کشورهای همجوار

ارائه پک کامل آسانسور در سراسر کشور با بسته بندی استاندارد و گارانتی معتبر.

مشهد، بلوار ملک آباد، ملک آباد ۷، خیابان فرهاد ۲۴، ساختمان هنر، طبقه اول، واحد ۱۱

    تلفن  : ۰۵۱۳۱۰۳

اگرمی‌خواهید بهترین انتخاب آسانسور رابرای آپارتمان خود داشته باشید با مشاوران شرکت آسانسور وپله برقی اوج فراز بیهق تماس بگیرید.

تماس با ما

اطلاعات بیشتر 

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!