دستور نهاد ریاست جمهوری برای برکناری علیپور؟

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: «علیپور تمام کارهایش را با ما هماهنگ می کند.»

علی کفاشیان درباره اینکه شایعه شده نهاد ریاست جمهوری به فدراسیون دستور داده علیپور را برکنار کنند، اظهار داشت: «هیچ کس چنین دستوری به ما نداده است. خود ما درباره ماندن یا رفتن او تصمیم گیری می کنیم. بنده از عملکرد علیپور رضایت دارم و او همه کارهایش را با ما هماهنگ می کند.»
کفاشیان درباره همزمان شدن شایعات درباره خودروی جدید پسر او با بحث تبانی و رشوه در فوتبال گفت: «در این فوتبال که پولی نیست. من به لحاظ مالی در جاهای بسیار بزرگتری از فدراسیون فوتبال امتحانم را پس داده ام. آن زمان که در بانک مرکزی بودم میلیاردها تومان زیر دستم بود اما به لطف خدا، به لحاظ مالی آدم سالمی هستم.»
رئیس فدراسیون درباره بازی تیم ملی مقابل تایلند و اینکه نایب رئیس او گفته، تیم ملی فقط 10 دقیقه خوب بازی کرد، اعلام کرد: «هر کسی می تواند برداشت خودش را از فوتبال داشته باشد. به نظرم بچه ها به بازی مسلط بودند و انشالله در بازیهای آینده بهتر هم خواهند شد. مهم ترین نکته در شرایط فعلی این است که ملی پوشان بعد از مدتها دور هم جمع شدند و بازی کردند.»
کفاشیان درباره اینکه مدیران باشگاه استقلال برای بازگشت مهدی رحمتی با او تماس گرفته اند، گفت: «هیچ کسی از استقلال به من زنگ نزده ضمن اینکه اگر تماسی هم گرفته شود، من در این موضوع دخالت نخواهم کرد.»
 

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.