سپاه منصور: مادربزرگ هومن حاجی‌عبدالهی در سریال «خوشنام» هستم

بازیگر فیلم «مهمان مامان» گفت: این روزها مشغول بازی در سریال «خوشنام» به کارگردانی «علیرضا نجف زاده» هستم، سریالی کمدی که با توجه به فیلمنامه خوبی که دارد به احتمال فراوان با استقبال مخاطبان روبرو خواهد شد. 

به گزارش ستاره ها و به نقل از میزان؛ فریده سپاه منصور درباره آخرین فعالیت‌های خود در عرصه بازیگری گفت:

این روزها مشغول بازی در سریال «خوشنام» به کارگردانی «علیرضا نجف زاده» هستم، سریال کمدی که با توجه به فیلمنامه‌ خوبی که دارد به احتمال فراوان با استقبال مخاطبان روبرو خواهد شد.

در این سریال نقش «مهربان» مادربزرگ نقش اصلی مجموعه با بازی «هومن حاجی عبداللهی» را بر عهده دارم، نقشی که با آثار قبلی من بسیار متفاوت بوده و دلیل خوبی برای بازگشت به بازیگری بعد از نزدیک به دو سال بیکاری بود.

دلیل دوری بازیگر فیلم «مهمان مامان» از بازیگری

طبیعتا من هم به دلیل بیماری کرونا و شرایط موجود مجبور به ترک کارم شدم، در ابتدای شیوع بیماری نزدیک به دو ماه کرونا گرفتم و بعد از آن هم جرات نکردم سر کاری حاضر شوم. اما امروز که واکسینه شده ام و وضعیت کرونا هم بهتر شده ترجیح دادم که به بازیگری برگردم.

در ابتدا باید سریال «خوشنام» را به پایان برسانم اما در کل حالا آماده ام تا اگر پیشنهادی بود به آن فکر کنم، من تا توان داشته باشم بازی می کنم زیرا عاشق این حرفه هستم، وقتی بازیگر شوید دیگر جدایی از آن حتی در سخت ترین شرایط هم غیرممکن است، من هم امیدوارم سال آینده را با کارهای خوب و با کیفیت شروع کنم.

وضعیت هنرمندان در دو سال کرونایی

وضعیت هنرمندان مخصوصا پیشکسوتان گفتن ندارد، کمتر کسی است که نداند این دوران تا چه حد سخت گذشت، شاید از بیرون همه فکر کنند که بازیگران وضعیت مالی خوبی دارند و دستمزدهای زیاد می گیرند اما باور کنید که این دستمزدها تنها به چند نفر خاص می رسد و اکثر بازیگران به نان شبشان هم محتاج می شوند.

بسیاری از بازیگران در دو سال گذشته بیکار شدند، برخی از بازیگران آن هم به صورت محدود آنقدر درآمد خوبی داشتند که توانستند این دو سال را پشت سر بگذارند اما بسیاری از آنها مستاجر بوده و نیازمند کار همیشگی بودند. دو سال کرونا باعث شد که بسیاری شغلشان را عوض کنند. فکر کنید این اتفاق تا چه حد می تواند به یک بازیگر صدمات روحی به همراه داشته باشد.

 

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!