خبر توقف ساخت فصل پنجم سریال «بچه مهندس» تکذیب شد

در پی صحبت‌های مطرح‌شده درباره توقف سریال «بچه مهندس» در فصل پنجم، مدیر گروه فیلم و سریال شبکه دو سیما گفته است فصل آینده این مجموعه ساخته خواهد شد.

به گزارش ستاره ها و به نقل از ایسنا؛ در پی صحبت‌های مطرح‌شده درباره توقف سریال «بچه مهندس» در فصل پنجم، مدیر گروه فیلم و سریال شبکه دو سیما در اظهاراتی چنین توضیح داد:

این مجموعه برخلاف صحبت‌های مطرح شده متوقف نشده و تولید فصل پنجم مجموعه «بچه مهندس» برای سال آینده در شبکه دو به تهیه‌کنندگی سعید سعدی و کارگردانی علی غفاری برنامه‌ریزی شده است.

بهرنگ ملک‌محمدی، مدیر گروه فیلم و سریال شبکه دو سیما، درباره  ساخت فصل جدید «بچه مهندس» گفته است:

اساسا قصدی برای پاسخ دادن به گمانه‌زنی‌ها و شایعات نداریم اما به‌دلیل اهمیت بالا و استراتژیک‌بودن سریال «بچه مهندس» و فصل پنجم این سریال، متذکر می‌شوم این مجموعه برخلاف صحبت‌های مطرح‌شده متوقف نشده است.

طرح سریال در سازمان به تصویب رسیده است اما با توجه به آسیب‌شناسی سریال در فصل چهارم احساس کردیم نیاز است نگارش سریال زیر نظر علی غفاری کارگردان سه فصل اول صورت گیرد و با هماهنگی شبکه و ایشان کار نگارش انجام شود.

این فصل از سریال «بچه مهندس» اهمیت بسیار مهمی برای شبکه دو دارد، زیرا درباره یکی از پیشرفت‌های علمی بی‌نظیر کشور خواهد بود و از این رو با تامل بیشتر و برنامه‌ریزی دقیق‌تر کارهای این مجموعه در حال انجام است و امیدواریم پس از این تلاش‌ها وارد مرحله تولید شویم و این اتفاق با کمک دوستان سرعت گیرد.

به گزارش ستاره ها، پیش از این حسن وارسته، فیلمنامه‌نویس، اعلام کرده بود «طرح «بچه مهندس» و برخی دیگر از طرح‌ها متوقف شده است تا نظرات نهایی از طریق رئیس صداوسیما و شورای مورد اعتمادش داده شود

 

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!