واکنش تند پرویز مظلومی به شایعات: پشت این بازی کثیف چیست که با آبروی آدم بازی می‌کنند

چرا وزارت ارشاد ورود نمی‌کند برای جلوگیری از انتشار این شایعات که حیثیت یک مسلمان را به بازی می‌گیرد. چرا جامعه فوتبال واکنشی نشان نمی‌دهد؟»

سایت گل ـ انتشار شایعات مبنی بر مسئله‌دار بودن مرتضی کریمی در داربی استقلال و پرسپولیس در 3 فصل پیش پرویز مظلومی را برآشفته است. اگر چه اشتباه کمک داور در آن مسابقه غیرقابل انکار است اما نسبت دادن پرداخت رشوه آن هم به صورت غیر نقدی(ال سی دی) به کمک داور از آن شایعاتی است که فقط در رسانه‌های ایرانی منتشر می‌شود. 
اعتراض پرویز مظلومی به این است که چرا او به وسط دعوایی کشیده‌اند که کوچکترین ارتباطی به وی ندارد.
در همین رابطه پرویز مظلومی به خبرنگار سایت گل گفت:« حرف‌هایی که زده شده است چیز ساده‌ای نیست این حرف‌ها یک عمر شرافت و زندگی فوتبالی هر شخصی را به چالش می‌کشاند و آبروی آدم را به بازی می‌گیرد. چرا جامعه فوتبال به این سمت حرکت کرده است و چرا به این سادگی سنگین‌ترین اتهامات به آدم‌هایی وارد می‌شود که روحشان از این چیزها خبر ندارد. اصلا چرا در دعوای دیگری و تیم‌های دیگر پای کسانی را وسط می‌کشند که اصلا روحشان خبر نداشته و ما واقعا کجای این قضیه هستیم؟ کجای این دعوای آزاردهنده قرار داریم؟ کی شده سرنوشت ما به این چیزها گره بخورد. مگر نه اینکه پارسال خود ما بودیم که به شهادت همین برنامه 90 و مطبوعات اشتباهات داوری از دلایل سقوط تیم آلومینیوم به دسته پایین‌تر بوده است. این چه اخلاقی است، این چه فوتبالی است. چطور شده که ما به خودمان اجازه می‌دهیم اینطور بی‌محابا به دیگران تهمت بزنیم. فدراسیون فوتبال کجاست، چرا وزارت ارشاد ورود نمی‌کند برای جلوگیری از انتشار این شایعات که حیثیت یک مسلمان را به بازی می‌گیرد. چرا جامعه فوتبال واکنشی نشان نمی‌دهد؟»

پرویز مظلومی که خیلی عصبانی و ناراحت بود در ادامه گفت:« دوستانی که امروز روی این آتش بنزین می‌ریزند یادشان نرود شاید شعله به خانه آنها هم برسد. من واقعا ناراحت هستم آن هم در روزهایی که من باید روی کارم متمرکز باشم و دینم را به مردم کرمان ادعا کنم، این تهمت‌ها را به آدم می‌زنند.این آدمها شرافت ندارند.»

سرمربی سابق استقلال و کنونی مس کرمان در پایان گفت:« واقعا نمی‌دانم پشت این بازی‌های کثیف چیست قرار است مظلومی را بزنند اما چرا هدفشان دشمنی با مردم مس کرمان است شاید آن نماد 4 تاریخی استقلال در دوره ما آقایان را آزار می‌دهد هر چه که هست فقط باید این‌ها را به خدا واگذار کرد. ما که پول و قدرتش را نداریم برای مقابله با چیزهایی که می‌گویند پس از ته دل می‌گویم که آنها را به خدا واگذار می‌کنم. یادمان نرود این دنیا دار مکافات است.»
 

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.