سرتیپی: استقبال از «درخت گردو» خیلی خوب بوده است/آغاز پخش تیزر تلویزیونی از این هفته

مدیر پردیس سینمایی کوروش گفت:استقبال از فیلم سینمایی «درخت گردو» تا این لحظه خیلی خوب بوده است و این در حالی است که هنوز فیلم تازه اکران شده و تازه قرار است از هفته آینده تبلیغات مجازی، شهری و تلویزیونی این فیلم سینمایی صورت بگیرد.

به گزارش ستاره ها و به نقل از میزان؛ علی سرتیپی پیرامون میزان استقبال از آثار روی پرده گفت:

در حال حاضر در پردیس کوروش بیشتر از هر زمان دیگری با استقبال مخاطبان از سینما مواجهیم و فکر می‌کنم طی این دوسال به این میزان استقبال از سینما نداشته‌ایم.

فروش بلیت سینما نسبت به قبل خیلی بهتر شده است و در همین راستا مردم اگر همه بدانند که سینماها باز هستند می‌تواند شرایط را حتی خیلی بهتر هم بکند.

استقبال از فیلم سینمایی «درخت گردو» تا این لحظه خیلی خوب بوده است و این در حالی است که هنوز فیلم تازه اکران شده و تازه قرار است از هفته آینده تبلیغات مجازی، شهری و تلویزیونی این فیلم سینمایی صورت بگیرد، طبق صحبت‌هایی که با رسانه ملی داشتیم قرار است تیزر «درخت گردو» از این هفته از تلویزیون پخش شود و این به روند فروش فیلم بسیار کمک می‌کند.

واقعا در حال حاضر بیشترین کمک به سینما را تبلیغات می‌کند و با این تبلیغات مردم متوجه می‌شوند که سینماها باز هستند و در پی آن با استقبال بیشتری از سوی مخاطبان روبرو خواهیم شد.

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!