حمیدرضا صدر در قطعه نام‌آوران به خاک سپرده شد+ عکس

با اعلام دختر مرحوم حمیدرضا صدر عزیز، پیکر این کارشناس زبده و فقید دنیای فوتبال و سینما امروز در قطعه نام‌آوران بهشت زهرا به خاک سپرده شد.

به گزارش ستاره ها؛ با اعلام دختر مرحوم حمیدرضا صدر عزیز، پیکر این کارشناس زبده و فقید دنیای فوتبال و سینما امروز در قطعه نام‌آوران بهشت زهرا به خاک سپرده شد.

حمیدرضا صدر مدتی پیش در خارج از کشور به علت بیماری درگذشت و امروز پیکر وی به ایران منتقل شد.

تنها وصیت پدر این بود: اهدای بدنش به مرکز علمی جهت تحقیقات پزشکی.
غزاله صدر؛ دختر زنده‌یاد حمیدرضا صدر، نویسنده، منتقد سینما و مفسر فوتبال درباره مراسم خاکسپاری پدرش نوشت:

امروز بابا را به خاک سپردیم، همان خاکی که دوستش داشت، همان خاک وطن، خاک تهران، شهر محبوبش.

پدر فقط یک آرزو داشت و شمایی که کتابش را تا آخر خوانده‌اید می‌دانید. تنها وصیت پدر این بود: اهدای بدنش به مرکز علمی جهت تحقیقات پزشکی. حدود یک سال پیش تصمیمش را گرفت و من و مامان به او‌ قول دادیم خواسته‌اش را اجرا کنیم.

بعد از اتمام تحقیقات علمی، پدر به ایران آورده شد

از لحظه‌ای که برگه‌های اهدای بدن را امضا کرد، به گفته خودش انرژی گرفت و خوشحال شد؛ خوشحال که تمام اعضای بدنش و به خصوص آن تومورهای لعنتی کمکی خواهند کرد به دیگر بیماران، به پزشکان، به آیندگان؛ خوشحال که دیگر هر آنچه داشت را تقدیم خواهد کرد به دنیا، تا ذره آخر.

بعد از اتمام تحقیقات علمی، پدر به ایران آورده شد تا جایی باشد که به آن تعلق داشت، در کنار شما دوستانی که دوستش داشتید و دارید.

از اینکه به دلیل شیوع سرسام آور‌ ویروس کورونا نتوانستیم در حضور شما یاران پدر را به خاک بسپاریم عذرخواهی می‌کنیم.

بدون شک بابا هرگز دلش نمی‌خواست جان شما عزیزان به خاطر مراسم او به خطر بیفتد.

از سال‌ها پیش هر وقت طبق عادتش حرف از مرگ و مردن و گورستان و قبر میزد، با خنده و به قول خودش کمی پُز به همه می‌گفت: «من که در قطعه نام‌آوران جا دارم. شما برید فکر خودتان را بکنید». و قسمت این بود که همان بشود که می‌گفت.

امروز بابا در بهشت زهرا در قطعه ۲۵۵، ردیف ۲۰ شماره ۲۲ جای گرفت، در قطعه نام‌آوران، در میان درختان سرسبز و زیبای کاج و در نزدیکی دوستان ورزشکارش چون ناصر حجازی.

امروز بابا آرام گرفت، در خاک وطنش، در شهر دلبندش تهران، شهری که می‌دانست دیگر آن را نمی‌بیند، شهری که بدون او دیگر برای من همان شهر نیست، شهری که از حالا به بعد همیشه چیزی کم خواهد داشت، همیشه.

 

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!