انتقاد تند شبنم فرشادجو به صحنه سریال «یاور»

شبنم فرشادجو با حضور در برنامه «سریالیست»، ناگفته‌هایی را از بازی در سریال پرحاشیه‎ای که با نوع نگاهش به زنان جنجالی شد، بر زبان آورد و به این سریال حمله کرد!

به گزارش ستاره ها؛ شبنم فرشادجو، بازیگر نقش نسرین در سریال «یاور»، دیشب (پنجشنبه هفتم مرداد)، مهمان برنامه «سریالیست» با اجرای پدرام کریمی بود، که از شبکه یک پخش شد.

او در ابتدای برنامه، در انتقادی تند از سریال «یاور» گفت:

«مهم‌ترین مشکل این سریال، زن‌ستیزی آن بود. من جزو مخالفان این متن بودم.

متاسفانه باید اقرار کنم بدون خواندن فیلمنامه قرارداد بستم و به گروه اعتماد کردم. من خودم جزو مخالفان و منتقدانِ نگاه سعید مطلبی (نویسنده) به زنان هستم.

برخی سکانس‌ها بود که حتی دعوایم می‌شد و دلم می‌خواست با نویسنده صحبت کنم. فقط توانستم به امید سعید سلطانی که به نظرم کارگردان صبور و بی‌نظیری هستند، کوتاه بیایم و کار کنم.

خانم سعیدی و آقای ارجمند، خودشان هم ناراضی بودند از این قضیه. آن قدر شخصیت نسرین در این سریال نصیحت می‌شد که حوصله‌بَر شده بود.

یک زن ۴۰ ساله که بچه‌های ۲۰ ساله دارد. می‌خواهد داماد دار شود و حالا باید بنشیند نصیحت مادر شوهرش را بشنود. واقعا نداریم. فکر نمی‌کنم حتی در روستاها و شهرستان‌های ما این اتفاق بیفتد.

واقعا ما یک جاهایی بعد از ۷ صفحه جمله سر ناهار و شام، فقط می‌گفتیم بله آقا جون چشم آقا جون! نمی‌دانم روی چه حسابی این متن نوشته شده بود.

هربار هم خواستم با آقای نویسنده صحبت کنم به خاطر کرونا، پشت یک دیوارهایی بودند و هیچ وقت تشریف نیاوردند. تا روز سوم چهارم پخش که آمدند و گفتند خسته نباشید. خیلی خوب بود. همین!»

سکانسی بود که من با مادرشوهرم نشسته‌ام تا به روز شوم و شوهرم من را بپسندد. ما در این صحنه، ژورنال نگاه می‌کردیم و من به کارگردان گفتم آقای سلطانی، چه کسی الان ژورنال نگاه می‌کند! مجله خیاطی کسی نگاه نمی‌کند! الان اپلیکیشن هست و در آن نگاه می‌کنی.

این سریال را آقای مطلبی دهه هفتاد نوشته است؟ من هنوز هم نمی‌دانم. شاید طرح برای قبل بوده و بعدا تصویب شده است.

عصبانیت و دعوای شبنم فرشادجو در صحنه سریال «یاور»

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!