خداوردی: به خاطر پسرم بازیگر سریال عمو پورنگ شدم/ تجربه کار طنز ندارم

بازیگر سینما و تلویزیون گفت: اولین چیزی که در کلبه عموپورنگ برایم مهم است این است که پسرم کلبه عموپورنگ را با همه بازپخش هایش می بیند.

به گزارش ستاره ها و به نقل از فارس؛ سپیده خداوردی بازیگر و هنرمند موسیقی کشور که پیش از این از شاگردان محمدرضا شجریان بوده  مهمان برنامه «شب نشینی» بود.

خداوردی درباره پیشینه فعالیت هنری‌اش گفت:

از زمان آغاز فعالیتم در زمینه بازیگری تقریبا همه سال ها را به بازی کردن در تئاترها، تله فیلم ها و سریال های مختلف کار کرده ام.

زمانی بود که تله فیلم های 90 دقیقه ای بود و می توانستیم در زمان کوتاه آن را تمام کنیم که در آن مدت تله فیلم های زیادی را بازی کردم. حتی وقتی پسرم پنج ماهش بود هنوز سر ضبط سریال بودم اما بعد از اتمام آن سریال به مدت یک سال کار نکردم.

هنرمند موسیقی کشور درباره یکی از سازهایی که می نوازد بیان کرد:

ساز شهبانگ که ساز ابداعی استاد شجریان بود نماینده ساز کنترباس است با برخی تغییرات. البته بازیگری بهتر از موسیقی است.

به خاطر اینکه بازیگری را بیشتر دوست دارم. نقش پسر مادرم را بازی می کردم. کلبه عموپورنگ را می بینم و او را دیده ام. نقش مادرم در کلبه عموپورنگ را دوست دارم.

در این همه سال کارم شاید شخصیت طنز موقعیت را بازی کرده ام مثل «غافل» و «سهمی برای دوست» اما در شخصیت طنز بازی نداشته ام.

پیشنهاد اجرا و کار کودک به من شد اما دوست نداشتم به این ژانر وارد شوم چون در آن کارها شاخصه ای را نمی دیدم که مرا جذب کند به دلیل اینکه من ژانر خاص خودم را دارم.

ایفای نقش در «کلبه عموپورنگ»

کارهای دراماتیکم را سانیار می دید اما دوست نداشت و من دوست داشتم ثمره نبودن هایم را ببیند؛ وقتی این کار به من پیشنهاد شد من دوست داشتم در شخصیتی که به من داده می شود همه خود سانسوری ها را کنار بگذارم و همه آن کودک درونی باشم که خودم دوست دارم، وقتی دیدم شخصیتم در کلبه عموپورنگ به همین صورت خواهد بود آن را پذیرفتم و حالا شخصیتم و همه حرکت ها و نقل قول هایش را دوست دارم.

اولین چیزی که در کلبه عموپورنگ برایم مهم است این است که پسرم کلبه عمو پورنگ را با همه بازپخش هایش می بیند و از فضای مجازی دور شده و تلویزیون ایران را دوست دارد و اینکه خودم می توانم تمام ابعاد پنهان وجودم را در فضایی جدید ابراز کنم.

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!