روایت محسن کیایی از بازگشت غریبانه تکواندوکار ایرانی از رقابت های المپیک توکیو

محسن کیایی که این روزها مشغول ایفای نقش در سریال «بی گناه» است از برخورد ناگهانی با تکواندوکار کشورمان در فرودگاه که در المپیک توکیو مقابل کیمیا علیزاده قرار گرفت گفت.

به گزارش ستاره ها؛ محسن کیایی که این روزها مشغول ایفای نقش در سریال «بی گناه» است از برخورد ناگهانی تکواندوکار کشورمان که در المپیک توکیو مقابل کیمیا علیزاده قرار گرفت گفت.

وی با انتشار عکسی از بازگشت ناهید کیانی نوشت:

امروز، تهران، فرودگاه امام خمینی سر صحنه فیلمبرداری «بی گناه»

این دختر که می بینید به همراه خانواده‌اش، یکی از قهرمانهای المپیکی ماست، ناهید کیانی، باورم نمیشد این کسی که انقدر غریبانه و تنها داره از فرودگاه خارج میشه همون قهرمانیه که چند روز پیش تو المپیک برای ایران میجنگید، قهرمانی که رویارویی با هموطنش کیمیا علیزاده انقدر حاشیه داشت، انقدر سیاسی شد و انقدر از یک مسابقه ورزش خارج شد که دیگه فقط یه مسابقه نبود و این وسط همه کیمیا رو دیدن و ناهید کیانی که تمام تلاشش و برای رسیدن به المپیک کرده بود کمتر دیده شد. حالا هم در برگشت از المپیک هیچکس در کنارش نیست جز خانواده اش.

همین بی مهری‌ها باعث رفتن خیلی از قهرمان‌های ما شد، باید مراقب امثال کیمیاها و کیانی‌ها بود، این‌ همه غریب و تنها بودن برای یک قهرمان انصاف نیست، اون گلم تو دستش میبینید گروه ما بهش داده، نه فدراسیون و نه هیچ کس دیگه…

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!