هادی عامل: کرونا ندارم/به گزارش کشتی ها می رسم

هادی عامل ـ گزارشگر اعزامی صداوسیما به المپیک ۲۰۲۰ ـ که این روزها در توکیو در قرنطینه به سر می برد، با تاکید بر اینکه به کرونا مبتلا نشده، از شرایط خود گفت.

به گزارش ستاره ها و به نقل از ایسنا؛ هادی عامل درباره ی وضعیت خود با تاکید بر اینکه به کرونا مبتلا نشده است، گفت:

ما در اینجا در هتل در قرنطینه هستیم. قرنطینه در هتل ما، آن سختی قرنطینه آقای عبدالله روا را ندارد.

آن شرایط، خاص افرادی است که تست کرونای آنها مثبت است و مبتلا شده اند. ضمن اینکه حال عمومی آقای روا هم خوب است اما در قرنطینه شرایط سخت تر است.

اما ما در هتل اجازه داریم پایین بیایم و اگر خریدی داشته باشیم در عرض ۱۵ دقیقه انجام بدهیم. در عین حال دوستانمان در هتل هستند و می توانیم با آنها گپ بزنیم؛ بنابراین شرایط انقدر سخت و خسته کننده نیست.

تا دو ـ سه روز دیگر درخواست می دهیم تا زودتر مرخصمان کنند اگر هم اجازه ندهند، قرنطینه ما شنبه آینده به اتمام می رسد و می توانیم سرکار و سالن ها برویم.

من و آقای شهرام نوروزی، ۱۳ ساعت از استانبول تا توکیو کنار هم بودیم اما مراعات کردیم و ماسک زدیم.

همچنین ۱۳ ساعت در کنار فردی بودیم که ناقل بوده است اما تستمان منفی بود؛ البته آقای روا خودش هم خبر نداشته است که مبتلا به کرونا شده.

من به همراه چهار نفر دیگر در فرودگاه که آمدیم، تستمان منفی بود. فقط تست آقای روا مثبت بود که پس از این اتفاق، ایشان جای دیگر رفتند.

در حال حاضر نیز خوشبختانه حال عمومی ایشان خوب است. من و آقای نوروزی کنار او بودیم و به همین دلیل ما را به چشم کسانی که تستشان مثبت است، می بینند، اما با یک درجه تخفیف که فقط در هتل خودمان می توانیم آزاد باشیم.

تا دو ـ سه روز دیگر درخواست می دهیم تا زودتر مرخصمان کنند اگر هم اجازه ندهند، قرنطینه ما شنبه آینده به اتمام می رسد و می توانیم سرکار و سالن ها برویم.

از روز یکشنبه هم کشتی ها آغاز می شوند و امیدوارم این افتخار را داشته باشم که برای هموطنانم گزارش کنم. ان شاءالله این گزارش ها با پیروزی های ورزشکارانمان همراه باشد و دل مردم هم شاد شود.

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!