واکنش «ویشکا آسایش» به انتقادات از حیوان آزاری در سریال «دراکولا»

ویشکا آسایش در گفتگو با فریدون جیرانی در برنامه کافه آپارات پیرامون حواشی استفاده از حیوانات در سریال«دراکولا» صحبت کرد.

به گزارش ستاره ها؛ ویشکا آسایش در گفتگو با فریدون جیرانی در برنامه کافه آپارات پیرامون حواشی استفاده از حیوانات در سریال«دراکولا» عنوان کرد:
این یک سریال کمدی است و ما داریم عده‌ای را مسخره می‌کنیم که مثلا این خانواده با این همه ثروت حیوانات‌شان حیوانات معمولی نیستند.
البته یک بخشی از حیوانات مثل زرافه‌ها و کروکدیل با تکنولوژی سی جی آی ساخته شده بودند و هیچ کدام در آن عمارت حضور ندارند. اما ببر حضور دارد. ببر هم با مربی از باغ‌وحش صفادشت با مراقبت درجه یک می‌آوردند، صحنه‌ها را می‌گرفتند و می‌رفتند.

هنوز سریال پخش نشده بود و فقط بیلبوردهای سریال با عکس من و آقای مهران مدیری نصب شد که گفتند «دراکولا» ترویج حیوان آزاری است. سریال کمدی است، در همه جای دنیا حیوانات را با مراقبت ویژه می‌آورند ما هم این کار را کردیم.

ما داریم این قشر را مسخره می‌کنیم که ببینید این‌ها با این همه ثروت فکر می‌کنند ببر،گربه است، انقدر عقلشان نمی‌رسد.

وقتی حمله می‌کنند و به من می‌گویند حیوان‌آزاری می‌کنی ناراحت می‌شوم. کاش بیشتر درباره داستان حمایت از حیوانات صحبت کنیم و چاره بیندیشیم و کاش فقط کمپین راه نیندازیم و فرهنگ‌سازی کنیم.

من حیوانی را آزار ندادم و حتی در پستی که در صفحه‌ام گذاشتم نشان دادم که قبل پلان دارم آن ببر را نوازش می‌کنم و با وجود شیطنت ببر در وسط پلان خودم را کنترل می‌کنم و بجای نشان دادن رفتار خشونت‌آمیز، آرامشم را حفظ کردم که به ببر استرس وارد نشود.
دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!