واتساپ عقب نشینی کرد؛ ضرب الاجل به روزرسانی سیاست حفظ حریم خصوصی حذف شد

پیامرسان واتساپ اعلام کرد کسانی که قانون سیاست حریم خصوصی این شرکت را نپذیرفته اند با رد کردن این به روز رسانی می توانند همچنان از این برنامه استفاده کنند.

به گزارش ستاره ها و به نقل از ایندیانا تایمز؛ پیامرسان واتساپ گفت که مهلت پذیرش تغییر در به روزرسانی سیاست حفظ حریم خصوصی آینده خود که تاریخ آن ۱۵ می‌ یا 25 اردیبهشت بود را لغو کرده است.

این پیام رسان متعلق به فیسبوک، به دنبال خشم کاربران، این به روزرسانی را از فوریه به ماه می‌ به تعویق انداخت.

اگر شما کاربری هستید که هنوز شرایط به روزرسانی جدید سیاست حفظ حریم خصوصی واتساپ را نپذیرفته اید، خبر خوب این است که می‌توانید بدون حذف حساب کاربری یا از دست دادن اطلاعاتتان، آن را رد کنید.

واتساپ با ترس از دست دادن کاربران، در سیاست خود تجدیدنظر کرد

سخنگوی این شرکت گفت:” اکثر کاربران شرایط جدید خدمات را پذیرفته اند. برای کسانی که هنوز آن‌ها را قبول نکرده اند، واتساپ طی چند هفته آینده یادآوری‌های بعدی را ارسال می‌کند، که در نهایت پایدار خواهد ماند.

“واتساپ پس از به تعویق انداختن این به روز رسانی در ماه فوریه، یک سری توضیحات و اطمینان را به کاربران داده که این سیاست فقط در چت‌ها و حساب‌های تجاری اعمال می‌شود و بر حریم خصوصی پیام‌های شخصی تأثیر نمی‌گذارد.
این پیامرسان هنگامی که برای اولین بار از این به روزرسانی خبر داد، با خروج کاربران از این برنامه و عضویت در برنامه‌های رقیب روبه‌رو شد. در نتیجه، این حرکت کاربران با تعویق این سیاست همراه بود.
واتساپ ضرب العجل تعیین شده برای به روزرسانی سیاست حفظ حریم خصوصی را حذف کرد
واتساپ در حال حاضر با یک تحقیق ضد انحصاری از کمیسیون رقابت هند (CCI) روبه‌رو است. در حالی که شرکت مادر واتساپ یعنی فیسبوک تصمیم تعویق این به روز رسانی را در ماه آوریل مطرح کرد، دادگاه عالی دهلی اوایل هفته جاری دادخواست خود را لغو کرد.
دادگاه عالی دهلی پس از درخواست تجدیدنظر از طریق فیسبوک و واتساپ، اکنون به درخواست CCI پاسخ داده است.
دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!