رویگری:بعد از یک عمر سابقه هنوز بیمه نیستم

بازیگر فیلم سینمایی «دل شکسته» گفت: آیا مسئولین نباید در شرایطی که من بخاطر بیماری خانه نشین شده ام و شیوع بیماری کرونا هم بیشتر پروژه‌ها را به تعطیلی کشانده سراغی از من بگیرند.

به گزارش ستاره ها و به نقل از میزان؛ رضا رویگری پیرامون آخرین فعالیت های خود در عرصه بازیگری گفت:
این روزها خانه نشین و مشغول دیدن برنامه های تلویزیون هستم، از آخرین بار که مقابل دوربین رفته ام چندین ماه می گذرد چرا که کرونا هم که همه را خانه نشین کرده و همه پروژه‌ها را خوابیده است، حتی با داشتن قرارداد هم فعلا از کار خبری نیست.

من در حال حاضر دو قرارداد با «سامان مقدم» و «آرش معیریان» دارم که بخاطر کرونا هنوز فیلمبرداری آنها شروع نشده است.

تنها موردی که بخاطر می‌آورم تا امروز از من پشتیبانی کرده صندوق اعتباری هنر است که برای پرداخت پول پیش منزلم من را مورد حمایت قرار داد که بجز این از سوی وزارت ارشاد کار چندانی در رابطه با مشکلات من صورت نگرفته است.

شرایط چندان مناسبی برای ما هنرمندان پیشکسوت وجود ندارد، اگر شما به عنوان رضا رویگری حقوقی از سوی مراجع حمایت از هنرمندان دریافت می‌کنید من هم میکنم.

با وجود شرایط گرانی و بعد از آن اضافه شدن کرونا من بازیگر از کار افتاده چگونه باید مخارج خودم را تامین کنم؟ بیمه هم که برایمان در نظر نگرفته اند که هنگام مراجعه به بیمارستان از آن استفاده کنم، اصلا کدام نهاد مسئولیت حمایت از هنرمندان از کار افتاده را دارد؟

مسئولین و نهاد‌های مرتبط در ایام از کار افتادگی هنرمندان، به ویژه هنرپیشه‌ها آنها را به دست فراموشی می‌سپارند، هنرمند تا زمانی که مطرح است و پیشنهاد‌های کاری برایش موجود است در حاشیه امنیت کاری قرار می‌گیرد، اما زمان از کار افتادگی که می رسد هیچ یک از مسئولین یادی از او نمی‌کند، تا کی چنین وضعی ادامه پیدا خواهد کرد خدا می‌داند.

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!