جزئیات درگیری کاپیتان محبوب استقلال با یک عکاس در فرودگاه از زبان شاهد عینی

در حاشیه استقبال از مهرداد بیت آشور، درگیری کاپیتان استقلال با یک عکاس سوژه شد!

جام ورزشی؛ سفر مهرداد بیت آشور به ایران همزمان بود با بازگشت فرهاد مجیدی از ترکیه و درگیری وی با یک عکاس ورزشی در فرودگاه امام (ره).

یکی از شهروندانی که بامداد روز شنبه در فرودگاه امام (ره) حضور داشت، از درگیری یک عکاس ورزشی و کاپیتان محبوب استقلال خبر می دهد.

بهتر است خودتان روایت این شهروند از اتفاقی که بامداد دیروز در فرودگاه رخ داد را بخوانید:

خبرنگاران و عکاسان اندکی که برای ثبت لحظه ورود مهرداد بیت آشور به ایران به فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) رفته بودند، ناگهان متوجه شدند یکی از فرهاد مجیدی در فرودگاه حضور دارد.

وی که بی سروصدا به ترکیه سفر کرده بود، حوالی ساعت 3 بامداد روز شنبه، دقایقی قبل از ورود ملی پوش جدید فوتبال ایران، با پرواز استانبول – تهران به کشور بازگشت و عکاس یکی از روزنامه های ورزشی وقتی متوجه ورود این ستاره شد، دوربین خود را روی او زوم کرد تا از لحظه بازگشت کاپیتان و فرزندان خردسال اش به ایران عکس بگیرد اما کاپیتان وقتی دید این عکاس در حال عکاسی از اوست، از کوره در رفت و بر سر عکاس فریاد زد و گفت: «تو به چه حقی از من عکس می گیری و اصلا چه کسی به تو خبر داده برای عکاسی از بازگشت من به تهران به فرودگاه بیایی؟!»

گویا عکاس هم به کاپیتان توضیح می دهد من برای عکس گرفتن از تو نیامده ام و منتظر ورود مهرداد بیت آشور هستم اما این توضیح کاپیتان را قانع نمی کند و او به داد و هوار ادامه می دهد و از عکاس ورزشی می خواهد جلوی چشمش عکس هایی که از او گرفته را پاک کند.

البته در این لحظه مردمی که متوجه حضور مجیدی می شوند، دور او حلقه می زنند و همین که طرف برای حفظ ظاهر در جمع طرفدارانش لبخند می زند، عکاس ورزشی از صحنه دور می شود تا ناچار به پاک کردن تصاویر نباشد!
 

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.