واکنش نورا هاشمی به اتهام تعرض به ریحانه پارسا توسط همسر سابقش+ فیلم

نورا هاشمی در ویدیویی به توهین هایی که بواسطه ادعای ریحانه پارسا در مورد تعرض همسر سابقش، به وی و خانواده اش می شود واکنش نشان داد.

به گزارش ستاره ها؛ ریحانه پارسا،بازیگر سابق سینما و تلویزیون ایران، ساعاتی قبل طی چند استوری در صفحه شخصی خود ادعا نمود که مورد تعرض سیاوش اسعدی کارگردان سینمای ایران قرار گرفته است.

او چنین نوشت:«بگذار حالا که مجنون خطاب می شوم؛بگذار حالا که هر بار فکر می کنم کجا،چی شد که من جهانم روی سرم خراب شد،بگذار حالا که همه قرار است بگوییمme to؛سیاوش اسعدی،۱۶ سالم بود و تو در نقش مردی شیفته روح و روان و جسم من رو به بازی گرفتی؛چه کسی توقع دارد اکنون من شب ها آرام به خواب بروم؟بهای رسیدن به کدام آرزو،تسلیم در برابر تعرضات است؟»

نورا هاشمی نیز با انتشار ویدیویی در واکنش با این ماجرا اشاره داشت. او در این ویدیو گفت:«من سالهاست که جدا شدم و به دلایل شخصی لزومی ندیدم که این مسئله رسانه ای شود.از خبرهایی که به گوشم رسیده بسیار متاثر و متاسفم و آرزو می کنم هر آنچه عدل و حق است اتفاق بیافتد و نکته آخر این که به نظرم درست نیست به واسطه اتفاقی که افتاده و به من و پسرم و همین طور پدر و مادرم مربوط نیست به ما بی احترامی شود و مورد لعن و نفرین واقع شویم و به ما توهین شود.»

 

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!