طعنه حامد بهداد به سعید راد

 با این‌که مدت‌ها از پایان کار سریال «دل» در شبکه نمایش خانگی می‌گذرد، حواشی این مجموعه اما تمامی ندارد و در تازه‌ترین مورد، حامد بهداد درباره آن حرف زده است.

به گزارش ستاره ها و به نقل از تی وی پلاس؛ با این‌که مدت‌ها از پایان کار سریال «دل» در شبکه نمایش خانگی می‌گذرد، حواشی این مجموعه اما تمامی ندارد و در تازه‌ترین مورد، حامد بهداد درباره آن حرف زده است.

حواشی این سریال ازآنجا قوت گرفت که سعید راد به‌عنوان یکی از بازیگران سریال حرف‌های عجیبی زد و وقتی با انتقادی مبنی بر این‌که چرا در چنین اثر کم‌مایه‌ای بازی کرده، مواجه شد گفت اشتباه کرده و سعی می‌کند چنین کارهایی را نپذیرد تا به شعور مخاطب توهین نشود.

 

او  همچنین گفته بود: «پشیمانم در این سریال بازی کردم؛ امیدوارم هیچ‌وقت این تجربه تکرار نشود. اینها ۲۰قسمت را می‌کنند ۳۰قسمت و ۳۰قسمت را می‌کنند ۵۰ قسمت؛ چون برایشان مردم مهم نیستند و فکر بیزینس خودشان هستند.»

حالا اما حامد بهداد که با انتقادی مشابه مواجه شده که چرا در دل بازی کرده، حرف‌هایی زده که به‌نوعی طعنه و کنایه هم می‌شود به راد محسوب‌شان کرد:

«مثل بعضی از بازیگرها نیستم که وقتی کاری را انجام می‌دهم و از یک پل عبور می‌کنم یک پشت پا بزنم و کسانی را که با آنها همکاری کردم آزرده‌خاطر کنم.

مسئولیت هر کاری را که کردم،می‌پذیرم. اگر هم در طول زندگی اشتباهاتی کرده باشم آنها هم قابل جبران و عذرخواهی‌اند.

در مورد دل، من ازبس‌که فیلم‌های خشن و خشونت‌بار بازی کرده بودم و ازبس‌که فریاد کشیده بودم فکر می‌کردم لازم دارم تصویری از خودم به‌جا بگذارم یا قصه‌ای را بازی کنم که در راه عشق و محبت و ثبات قدم و صبر و درراه اتصال و وصل باشد و برای خودم تماشاگری جدید تولید کنم.

تماشاگری که با قلب ساده خودش قلاب بیندازد و این عشق را دریافت کند. اگر کار ضعیف یا قوی بوده به من مربوط نیست، من کار خودم را انجام داده‌ام.می‌خواستم به‌واسطه ایجاد مهر و محبت با سوژه‌ای عاشقانه بتوانم تماشاگر جدیدی تولید و جذب کنم و با «دل» دلم می‌خواست موضوع دیگری را تجربه کنم.»

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!