مهرآوران: «حامد بهداد» به دوران اوج خود در بازیگری بازگشته است

بازیگر سریال «می‌خواهم زنده بمانم»:بهداد در این سریال بی نظیر و متفاوت و نقش به شدت سختی را بازی کرده است، این سریال بازگشت بهداد به دوران اوجی بازیگری اش است.

به گزارش ستاره ها و به نقل از میزان؛ عزت‌الله مهرآوران پیرامون فعالیت‌های خود در عرصه بازیگری گفت:

در حال حاضر مشغول بازی در سریال «میخواهم زنده بمانم» هستم، گروه سازنده این سریال همچنان مشغول کار بر روی قسمت‌های پایانی اثر است.

نزدیک به پانزده قسمت از فیلمبرداری سریال باقی مانده است و به احتمال فراوان تولید آن تا اواسط بهار سال آینده به طول خواهد انجامید.

محوریت قرار دادن خانواده در سریال «می خواهم زنده بمانم» یکی دیگر از نقاط مثبت اثر است، این سریال توانسته با همین محوریت خانواده های ایرانی را به خود جذب نماید.

تنها دو قسمت از سریال «می خواهم زنده بمانم» پخش شده و مخاطب فراوانی را به خود جذب کرده است، با توجه به آنچه در پروسه تولید دیده م این سریال در ادامه به شدت جذابتر شده و مخاطبانش بیشتر هم خواهند شد. به عنوان بازیگر عقیده دارم که اثر جذابیت های فراوانی دارد و من به همین دلیل آن را دوست دارم.

مهرآوران: «حامد بهداد» به دوران اوج خود در بازیگری برگشته است//////////////////////دوشنبه

مهرآوران با تمجید از بازی «حامد بهداد» در سریال «می خواهم زنده بمانم» ادامه داد:

بهداد در این سریال بی نظیر و متفاوت و نقش به شدت سختی را بازی کرده است، این سریال بازگشت بهداد به دوران اوجی بازیگری اش است. وی تلفیقی از شور و بلوغ را در این کاراکتر ایجاد کرده است، علاوه بر بهداد مهران احمدی و سایر بازیگران هم بهترین خود را ارائه داده اند.

 

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!