پیام امیرحسین رستمی به پژمان جمشیدی

امیر حسین رستمی که در سریال طنز «پژمان» بازی دارد، به پژمان جمشیدی به خاطر ورودش به عرصه‌ی بازیگری تبریک و خوش‌آمد گفت.

این بازیگر سینما و تلویزیون ضمن تبریک و خوش‌آمدگویی به پژمان جمشیدی – بازیگر نقش «پژمان» در سریال سروش صحت – گفت: جا دارد یک تبریک ویژه به دوست عزیزم پژمان بگویم؛ چرا که وی با وجودی که در حیطه‌ی بازیگری سابقه‌ای نداشته است اما طی این مدتی که با هم بودیم حس کردم عاشق بازیگری است، به همین خاطر به او تبریک می‌گویم که انقدر جلوی دوربین راحت است و انگار کاملا حرفه‌ی بازیگری را می‌شناسد.
وی درباره‌ی حضور پژمان جمشیدی در سریال «پژمان»، توضیح بیشتری داد و خاطرنشان کرد: پژمان جمشیدی سال‌هاست که میان بازیگران بوده و با آن‌ها رفت و آمد دارد، به همین خاطر است که حرفه بازیگری را دوست دارد. این روزها هم مردم کاراکترش را دوست دارند.
این بازیگر خطاب به جمشیدی گفت: می‌خواهم به پژمان بگویم به بازیگری خوش‌ آمدی.
رستمی در ادامه دلیل حضورش در سریال «پژمان» را حضور صحت، برادران قاسم‌خانی و چگینی دانست و افزود: پیمان و مهراب قاسم‌خانی هر کجا که باشند موفق هستند. آن‌ها در تلویزیون، سینما و حتی در تئاتر عروسکی هم با هم موفق هستند. تنها علت حضورم در این سریال به خاطر حضور پیمان و محراب قاسم‌خانی، سروش صحت و چگینی است و ارادت خاصی به همه آن‌ها دارم.
وی ادامه داد: اعتقادم درباره این افراد این است که آنها مثل یک مثلثی می‌مانند که وقتی در کنار هم قرار می‌گیرند مطمئن می‌شویم که 99 درصد در کار برنده هستیم و اگر یک درصد باختیم به خاطر کوتاهی خودمان است.
رستمی در پایان گفت: سروش صحت از جمله کارگردان‌هایی است که در هر شرایطی از من کار بخواهد در کنارش هستم. در سریال «پژمان» در کل پنج – شش قسمت بیشتر حضور دارم، بازهم تاکید می‌کنم که دلیل حضورم فقط عوامل «پژمان» هستند.
 

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.