سنگ اندازی پیش پای علی کریمی | مصاحبه جادوگر مجوز پخش ندارد!

 در حالی که علی کریمی در یک برنامه ویدئویی اهداف خود از حضور در انتخابات فدراسیون فوتبال و برخی پشت پرده های این رقابت انتخاباتی را بیان کرده، منابع آگاه از احتمال سانسور این برنامه ویدئویی خبر می دهند!

 به گزارش ستاره ها و به نقل از طرفداری؛ علی کریمی که به اتفاق مصطفی آجرلو، عزیزی خادم و کیومرث هاشمی به مناظره در فوتبال برتر دعوت شده بود، روز گذشته به جای شرکت در این برنامه غیر زنده، با انتشار نامه سرگشاده ای اعلام کرد این برنامه مناظره را نمایشی می داند و از حضور در آن خودداری می کند. اما ساعتی بعد از انتشار این نامه، تیزری از علی کریمی منتشر شد که او را در یک استودیوی خصوصی روبروی امیرعلی نبویان نشان می داد.

بعد از انتشار این تیزر، خبر رسید قرار است فیلیمو مصاحبه علی کریمی را به همراه اظهارنظرهایی از خداداد عزیزی، مهدی مهدوی کیا، علیرضا منصوریان و بهنام ابوالقاسم پور منتشر کند اما صبح امروز شایعه تازه ای به گوش رسید مبنی بر این که جلوی پخش برنامه ساخته شده در استودیوی خصوصی گرفته شده و احتمال پخش این برنامه از طریق وی اوی دی ها اندک است.

 مشخص نیست چه مشکلی در راه تولید، تهیه و پخش این برنامه ویدئویی پیش آمده که از صبح امروز این خبر به صورت غیر رسمی به گوش می رسد که احتمال دارد برنامه ضبط شده امیرعلی نبویان و علی کریمی پخش نشود.

گویا تا این لحظه مجوزی برای پخش مصاحبه علی کریمی از پلتفرمی که قصد انتشار این برنامه را داشته، صادر نشده است. برنامه های این چنینی نیاز به مجوز پخش دارند.

قرار است امشب برنامه فوتبال برتر، مناظره سایر نامزدهای انتخابات فدراسیون فوتبال که در غیاب علی کریمی در این مناظره غیر زنده شرکت کردند را پخش کند. انتخابات فدراسیون فوتبال دهم اسفند ماه با حضور 4 نامزد ریاست و بیش از 60 نامزد عضویت در هیات رییسه برگزار خواهد شد.

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!