برنده سیمرغ بلورین جشنواره فیلم فجر: بازی در «زالاوا» وسوسه‌انگیز بود

بازیگر فیلم «زالاوا» گفت: از همان روزی که فیلمنامه زالاوا را خواندم جذب آن شدم و بازی در آن برایم بسیار وسوسه انگیز بود، همیشه طلب آن را داشتم که شانس بازی در نقش «آمردان» را داشته باشم، این کاراکتر شخصیت محبوب من در فیلمنامه بود و خوشبختانه در انتها آن را بازی کردم.

به گزارش ستاره ها و به نقل از میزان؛ پوریا رحیمی سام پیرامون حضورش در فیلم سینمایی «زالاوا» گفت:

قصه پیوند خوردن من با فیلم سینمایی «زالاوا» مربوط به چهار یا پنج سال گذشته است، من از همان نسخه های ابتدایی فیلمنامه در جریان اثر قرار گرفتم و فیلمنامه برایم بسیار جذاب بود.

از همان روزی که فیلمنامه زالاوا را خواندم جذب آن شدم و بازی در آن برایم بسیار وسوسه انگیز بود، همیشه طلب آن را داشتم که شانس بازی در نقش «آمردان» را داشته باشم، این کاراکتر شخصیت محبوب من در فیلمنامه بود و خوشبختانه در انتها آن را بازی کردم.

بازیگر فیلم سینمایی «زالاوا» درباره سختی نقش «آمردان» افزود:

در ابتدا این را بگویم که فیلم فراز و فرودهای مختلفی را پشت سر گذاشت تا در نهایت اثر ساخته شود، گروهی همدل و بزرگ پشت این کار بودند تا اثر ساخته شود و خوشحالم که در نهایت من توانستم در نقش آمردان حاضر شوم.

فیلم سینمایی «زالاوا» در فرم با اکثریت آثار سینمای کشور متفاوت است اما در عین حال کاملا قصه گو بوده و به نظر من تمام گزاره های ارتباط با مخاطب عام را هم در خودش دارد و مخاطب عام می تواند به راحتی با داستان اثر روبرو شود.

رحیمی سام درباره رسیدن خود به نقش «آمردان» خاطرنشان کرد:

در راس قضیه ارسلان امیری بود که به خوب با فضا و زبان اثر آشنا بود و توانست بهترین راهنمایی ها را برای بازیگران خود به همراه داشته باشد، در کل ما ماه های زیادی را تمرین کردیم تا در نهایت توانستیم کاراکترهای حاضر در اثر را ارائه دهیم، زالاوا بدون شک اثری کاملا جمعی است که با درایت و مهر ارسلان امیری به ثمر نشسته است.

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!