آرنولد شوارتزنگر: عضلات کریس رونالدو فوق العاده است

آرنولد بازیگر سرشناس و یکی از چهره های سیاسی آمریکا در صحبت هایی به تمجید از کریستیانو رونالدو پرداخته

سایت گل- همه آرنولد شوارتزنگر را به خاطر فیلم هایش و حضورش در دنیای سیاست آمریکا می شناسند . اما حالا او نظرش را در مورد یکی از ستاره های دنیای فوتبال و شرایط فیزیکی خوب او ابراز کرده و به تمجید از شرایط خوب فیزیکی کریستیانو رونالدو پرداخته.
آرنولد در گفتگو با کادنا کوپه در ستایش فیزیک خوب کریستیانو رونالدو گفته:« تشریح چه عضله ای سخت است؟ این سوال خوبی است . چون پاسخ دادن به آن خیلی سخت است. هر فردی با بدنی با ویژگی های خاص و منحصر به فرد به دنیا می آید. بدن هر فردی نقاط ضعف و قوت خاص خودش را دارد. برای من خیلی آسان بود که بتوانم عضلات دو سر ران و سینه ام را حجیم کنم ولی برای تقویت عضلات دو قلویم به مشکلات زیادی برخورد کردم. ولی افراد دیگری هستند که خیلی ساده می توانند عضلات دوقلویشان را تقویت کنند. ولی در تقویت عضلات سه سر یا دوسر ران به مشکل می خورند. این برای هر فردی متفاوت است.»
رونالدو
شوارتزنگر در ادامه صحبت هایش با ورود به بحث های فوتبالی در مورد کریستیانو رونالدو صحبت کرد و از دلایلش برای انتخاب کریس رونالدو به عنوان یکی از بهترین بازیکنان دنیا صحبت کرد:« رونالدو فیزیک فوق العاده ای دارد. او عضلات بزرگ وغیرعادی ای دارد که تماشایی است. به نظر می رسد که او در شرایط فوق العاده ای باشد. به همین خاطر هم می گویم که رونالدو یک فوتبالیست فوق العاده است.»
 

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.