انتشار ویدیوی جنجالی دیگری از رسول‌پناه؛ مبلغ قرارداد یحیی با پرسپولیس فاش شد

انتشار بخش جدیدی از صحبتهای سرپرست سابق باشگاه پرسپولیس مشخص کرد که چرا یحیی گل‌محمدی بعد از دربی شدیدا علیه حضور مهدی رسول‌پناه در هیات مدیره پرسپولیس موضع گرفته است.

به گزارش ستاره ها و به نقل از فوتبالی؛ پس از اولتیماتوم ۴۸ ساعته یحیی گل محمدی به وزیر ورزش و دقیقا پس از ۴۸ ساعت از کنار نرفتن رسول پناه از ریاست هیات مدیره و یا برکنار شدنش توسط وزیر، ویدیوی جنجالی دیگری از رسول پناه منتشر نشد که شائبه سناریو بودن انتشار این ویدیوها را تقویت می کند.

 یحیی گل محمدی گفته بود اگر رسول پناه استعفا ندهد یا کنار گذاشته نشود، تبعاتش پای وزیر ورزش است

یحیی گل محمدی گفته بود اگر رسول پناه استعفا ندهد یا کنار گذاشته نشود، تبعاتش پای وزیر ورزش است و حالا پس از تمام شدن مهلت ۴۸ ساعته، وعده یحیی به حقیقت پیوست و ویدیویی منتشر شد که تبعاتش ظاهرا پای همه است!

مهدی رسول‌پناه در فایل‌های ویدیویی قبلی منتشر شده از او اتهاماتی به سرمربی پرسپولیس زده بود. از اشاره به دلیل کنار گذاشتن ربیع‌خواه از پرسپولیس گرفته تا مطرح کردن این بحث که یحیی او را تهدید به استعفا کرده است و وقتی سرپرست باشگاه با استعفای او موافقت کرده، نظر سرمربی پرسپولیس عوض شده است!

سرپرست سابق پرسپولیس در ادامه صحبتهایش درباره قرارداد یحیی گل‌محمدی هم ادعای قابل توجهی را مطرح کرد

رسول‌پناه که مدعی شده بود پرسپولیس بدون یحیی هم می‌تواند قهرمان آسیا شود و گل‌محمدی در صورت قهرمانی در آسیا از پرسپولیس خواهد رفت، در فایل تصویری جدید منتشر شده با ادبیاتی عجیب درباره سرمربی پرسپولیس صحبت کرده و گفته که یحیی تصور داشته که او نازش را می‌کشد منتهی او(رسول‌پناه) به سرمربی تیمش گفته که فکر کردی من به تو باج می دهم؟ سرپرست سابق پرسپولیس در ادامه صحبتهایش درباره قرارداد یحیی گل‌محمدی هم ادعای قابل توجهی را مطرح کرده و گفته یحیی برای قرارداد 3 ساله با باشگاه پرسپولیس اول 20 میلیارد تومان خواسته اما رسول پناه خواسته او را از اتاق بیرون کند و عصبانی شده که یحیی 5 میلیارد تومان تخفیف داده و به عدد 15 میلیارد تومان رسیده است.

به نظر می‌رسد منظور رسول‌پناه از بیان کردن این موضوع این بوده که جدیت او باعث تغییر موضع یحیی شده و او برای اینکه سرپرست باشگاه درخواست او برای استعفا را فراموش کند، چنین تخفیفی داده است.

حالا باید منتظر ماند و دید که سرمربی پرسپولیس و نزدیکانش چه واکنشی به این صحبتها نشان خواهند داد و آیا این موضوع تاثیری در ادامه همکاری یحیی با پرسپولیس خواهد داشت یا نه. هر چند انتشار ویدیو حاشیه ها را در پرسپولیس بیشتر هم خواهد کرد.

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!