واکنش‌های تند به اظهارات جنجالی بهاره رهنما

رهنما: تهدید به اسیدپاشی شده‌ام؛ عذرخواهی می‌کنم

 بهاره رهنما هنرپیشه معروف ایرانی در برنامه شام ایرانی جملاتی را به زنان آورد که واکنش‌های زیادی را در پی داشت.

به گزارش ستاره ها و به نقل از انتخاب؛ بهاره رهنما هنرپیشه معروف ایرانی در برنامه شام ایرانی جملاتی را به زنان آورد که واکنش‌های زیادی را در پی داشت. او رو به مهمان‌ها گفت: «دخترای امروزی سر و وضعشون نیکول کیدمن، طرز فکرشون لر.»

پس از اینکه حرف‌های او در فضای مجازی وایرال و با انتقادات زیادی همراه شد، بهاره رهنما با ضبط پیامی ویدئویی و انتشار آن در صفحه اینستاگرام خود نوشت:

«فعالان عزیز لر: از خدمات شما و دغدغه هایتان برای مردم غیور کشورمان آگاهم بار دیگر بر خود می‌دانم که مشخصا عرض کنم: در شام ایرانی من به قدمت فیلم «دختر لر» اولین فیلم ایرانی ناطق در قیاس با فیلم‌های بازیگران امروزی اشاره کردم آنهم در بخش نمایشی کار و در نقش یک خواهر شوهر عصبی!

و اگر اسم این قدیمی‌ترین فیلم ایرانی هر چیزی بود ملاک من همان اسم بود و خداوند را شاهد می‌گیرم که هیچ اشاره‌ای به قومیت نداشتم شما عزیزان هم اگر عجول نبودید و شام ایرانی ما را تا قسمت آخر میدید متوجه می‌شدید که من اصلا به بهانه حمایت از یک بانوی لر که قربانی سوختگی در یک نزاع فامیلی شده بود در این برنامه شرکت کردم!

از کسی جز خدا هم نمی‌ترسم و چندین بار هم عرض کردم که این سوء تفاهمی بیش نیست و برای منی که مادرم و مدرس دانشگاه و معلم، حمایت از همه اقوام ایرانی بسیار مهم است و در جریان سیل و زلزله و حمایت از زنان بد سرپرست همیشه فعال و پیشقدم بودم.

لذا از شما عزیزان بعنوان چهره‌های فرهنگی این قوم با فرهنگ و اصالت تقاضا دارم با موج صفحات زرد اینترنتی جلو نروید و کمی آگاهانه با موضوع برخورد کنید!

اگر قسمت اخر را ببینید همه چیز را متوجه می شوید!

در نهایت من به توجه خداوند به نیت انسان‌ها بسیار ایمان دارم و با وجود تهدید به قتل و اسیدپاشی و آدم‌ربایی توسط بعضی از همشهریان لر هیچ عکس‌العملی تاکنون جز توضیح واضحات نداشتم!

اما آگاهی لرستان و پلیس فتا در جریان تمام ایدی‌ها شماره‌های تهدیدآمیز قرار گرفته و نهایت همکاری را داشته‌اند! والسلام!

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!