«خورشید» بهترین فیلم “دوحه”/ نام پخش کننده آمریکایی اعلام شد

فیلم «خورشید» ساخته مجید مجیدی که به تازگی حق توزیع آن توسط یک کمپانی آمریکایی خریداری شده موفق به کسب جایزه بهترین فیلم از جشنواره «اجیال» دوحه شد.

به گزارش ستاره ها و به نقل از ایسنا؛ کمپانی «Strand Releasing» حق پخش فیلم «خورشید» ساخته مجید مجیدی را به دست آورده است و این فیلم که امسال نماینده سینمای ایران در شاخه بهترین فیلم بین المللی جوایز سینمایی اسکار است از طریق این کمپانی در آمریکا اکران خواهد شد. 

فیلم «خورشید» ساخته مجید مجیدی اولین نمایش بین المللی خود را در بخش رقابتی هفتاد و هفتمین جشنواره فیلم ونیز تجربه کرد و در نهایت روح الله زمانی توانست جایزه مارچلو ماسترویانی ویژه بهترین بازیگران نوظهور جشنواره را از از آن خود کند و اخیرا نیز جایزه بهترین فیلم هشتمین جشنواره «اجیال» دوحه در کشور قطر را نیز به خود اختصاص داده است.

کمپانی «Celluloid Dreams» به مدیریت هنگامه پناهی توزیع بین المللی فیلم «خورشید» به تهیه کنندگی امیر بنان و مجید مجیدی را بر عهده دارد.

«مارکوس هو» مدیر کمپانی «Strand Releasing» در اختیار گرفتن حق توزیع فیلم «خورشید» را یک موفقیت بزرگ برای این کمپانی توصیف کرد و اعلام کرد از این که این فیلم مهیج را به مخاطبان آمریکایی عرضه خواهد کرد، هیجان زده است.

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!