دختری که باعث جدایی مجدد سلنا گومز و جاستین بیبر شد /عکس

این دختر ۲۲ ساله که سابقا دانشجوی رشته پرستاری بوده است میگوید وقتی فهمیده او باعث جدایی “سلنا گومز و جاستین بیبر ” شده است به شدت غافلگیر شده است.

دوست دختر جاستین
او میگوید سال گذشته میلادی توسط یک دوست مشترک به ” جاستین بیبر” معرفی شده است، و این طور ادامه میدهد که بعد از آشنایی در یک کلوپ شبانه ” بیبر” آنها را به شام دعوت کرده و بعد از صرف شام آنها به خانه ۴٫۵ میلیون دلاری این ستاره نوجوان رفته و الکل و ماری جوانا مصرف کرده اند و بعد از آن “بیبر” ۱۹ ساله او را به یک هتل مجلل برده و شب را در آنجا سپری کرده اند.
وی با بیان جزئیات رابطه اش با “جاستین بیبر” میگوید: او کاملا متوجه رفتارش بود و مثل یک مرد بسیار بزرگتر از سن خودش رفتار میکرد.
بعد از انتشار بیانات این دختر که “میلین جنسن” نام دارد او با واکنش شدیدی از سوی طرفداران این زوج نوجوان روبرو شد و همه او را به خاطر این اتفاقات مقصر دانسته و سرزنش کردند.
وی اضافه میکند : من یکی از طرفداران “سلنا گومز” هستم ، او دختر بسیار خوب و متشخصی است و من امیدوارم بتواند شرایط مرا درک کند.
در جای دیگری او خود را شبیه این ستاره دانسته و میگوید به نظرم موهای تیره و پوست ما باعث شده است که من و این ستاره ۲۱ ساله بسیار شبیه هم باشیم.
 

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.