دلخوری کریس رونالدو از صحبتهای زیدان

ستاره پرتغالی از صحبت های زیدان درمورد توپ طلا که ریبری را شایسته دریافت آن می داند ناراحت شده است

سایت گل- «من توپ طلا را به فرانک می دهم. چون او نقشی اساسی در کسب هر سه جام قهرمانی ای که بایرن در فصل گذشته فتح کرد داشته.» این صحبتهایی بود که زین الدین زیدان اخیرا در گفتگو با رادیو مونته کارلو برزبان آوردو چندان به مذاق کریستیانو رونالدو خوش نیامده است.
چندی پیش بود که کریستیانو رونالدو در جریان مذاکرات برای تمدید قراردادش با رئال، از زبان فلورنتینو پرس، رئیس باشگاه مادریدی شنید که تمام اعضای باشگاه از او حمایت می کنند و از او در مسیر رسیدن به دومین توپ طلایش حمایت تمام و کمالی دارند.حالا و تنها چند هفته بعد از تمدید قرارداد کریس رونالدو با باشگاه مادریدی تا سال 2018، زین الدین زیدان، دستیار فرانسوی کارلو آنچلوتی اولین فردی است که رای اش برعلیه کریستیانو رونالدو است و معتقد است که توپ طلا باید به ریبری برسد. همین مسئله سبب دلخوری ستاره پرتغالی باشگاه مادریدی شده است
طبق گزارش منتشره در روزنامه مادریدی آ.اس، به نظر می رسد که سران باشگاه مادریدی هم از صحبت های اخیر زیدان چندان رضایت ندارند و ممکن است بعد از اتمام وقفه برگزاری بازیهای ملی و بازگشت بازیکنان ملی پوش به شهرک والدبباس مادرید، زیدان با کریستیانو رونالدو صحبت کرده و درمورد این اظهارات به او توضیح داده و به نحوی از او عذرخواهی کند.اما در هر صورت کریس برداشتی که نباید را از صحبت های زی زو نموده و از او دلخور است.
 

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.