کریس رونالدو: پرتغال، به بلوغ کافی نرسیده است؛امیدوارم در پلی آف به فرانسه نخوریم

ستاره باتجربه به انتقاد از عملکرد تیم ملی پرتغال پرداخته. او و په په به خاطر محرومیت قادر به همراهی تیم ملی کشورشان در مصاف با لوگزامبورگ نخواهند بود

سایت گل- بعد از تساوی 1-1 پرتغال مقابل اسرائیل، کریستیانو رونالدو ستاره پرتغالی رئال مادرید به شدت از عملکرد تیم ملی کشورش در مسیر رسیدن به جام جهانی 2014 برزیل انتقاد کرد.
درپایان این بازی که با تساوی 1-1 به پایان رسید، رونالدو اعلام کرد که تیمش به بلوغ کافی نرسیده است.
در جریان بازی جمعه شب کریستیانو رونالدو و په په از داور بازی کارت زرد گرفتند و حالا با تکمیل تعداد کارت زردهایشان، قادر به همراهی پرتغال در آخرین بازی مرحله مقدماتی جام جهانی 2014 در قاره اروپا که سه شنبه شب مقابل لوگزامبورگ برگزار می شود نخواهند بود. حالا آنها به مادرید باز می گردند و جایشان در اردوی تیم ملی را به بروما و رولاندو خواهند داد.
کریس رونالدو در پایان بازی جمعه به خبرنگاران گفت:« ما از این تساوی حسرت می خوریم. آن طور که می خواستیم بازی نکردیم ولی در پلی آف هستیم؛ هدف اصلی ما.. اوضاع چندان هم دراماتیک نیست. وقتی 11 بازیکن تیم حریف پشت خط دروازه تیم ما ایستاده باشند، کار برای ما آسان نیست ولی ما نیز عملکرد خوبی را به نمایش نگذاشتیم. هواداران پرتغال خواهان مشخص شدن اهداف تیم و یک عملکرد قابل قبول از تیم هستند ولی همیشه این اتفاق ممکن نیست. باید برای بازی بعد بهتر شویم. ما به بلوغ نرسیده ایم و باید از خیلی نظرها بهتر شویم.»
رونالدو در مورد احتمال راهیابی تیمش به بازیهای پلی آف گفت:« صدرنشینی هنوزاز نظر محاسبات ریاضی ممکن است ولی دست خود ما نیست. برای بازیهای پلی آف، از نظر تئوریک، فرانسه قوی ترین حریف ممکن است. ترجیح می دهم که بنا به چندین دلیل فرانسه حریف ما نشود.»
 
 

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.