تمام شوخی‌های منشوری اکبر عبدی

اکبر عبدی پیش از برنامه «ام شو» هم در مصاحبه‌های پرحاشیه‌ای که داشته به محمدرضا شریفی‌نیا کنایه‌هایی زده بود.

به گزارش ستاره ها و به نقل از خراسان؛ اکبر عبدی شنبه‌شب به عنوان مهمان در برنامه اینترنتی «ام شو» که به صورت زنده پخش می‌شود، حضور یافت و طبق معمول مصاحبه پرسروصدایی داشت.

*مصاحبه پرحاشیه در «ام شو»

ماجرا از آن جا شروع شد که در بخشی از برنامه «ام شو» تصویر محمدرضا شریفی‌نیا نمایش داده شد و اکبر عبدی و امیر نوری درباره او صحبت‌هایی را مطرح کردند. نوری از شایعه‌هایی که درباره او شنیده می‌شود صحبت کرد و گفت این که می‌گویند او باند است درست نیست. اکبر عبدی هم ضمن تایید صحبت امیر نوری با تعجب پرسید: «این با خانما دوسته، بانده؟!» او در ادامه با کنایه گفت که شخصیت مهربانی دارد و آدم زرنگی است!(اینجا ببینید)

بعد از انتشار گسترده این بریده ویدئو، مجید صالحی یک شنبه‌شب با انتشار پستی در اینستاگرامش(اینجا بخوانید)، از همکاری با محمدرضا شریفی‌نیا یاد و از او تمجید کرد.

او در پایان به دوستی اکبر عبدی و محمدرضا شریفی‌نیا و شوخی‌های همیشگی آن‌ها اشاره کرد.

سابقه مصاحبه‌های اکبر عبدی در برنامه‌های مختلف، می‌گوید کنایه او به شریفی‌نیا اتفاق تازه‌ای نبوده است. 

*شریفی‌نیا دروغ می‌گوید

اکبر عبدی سال ۹۵ در برنامه اینترنتی «دید در شب» با اجرای رضا رشیدپور، با دیدن تصویر محمدرضا شریفی‌نیا گفت که او دنبال این است من با مخ بروم توی جوی و برود به جای من نقش‌هایم را بازی کند!

او همچنین وقتی صحبت از میزان دستمزدش برای بازی در فیلم‌ها مطرح شد، توضیح داد که قرار بوده برای بازی در فیلم «اخراجی‌ها ۲» ساخته مسعود ده‌نمکی، ۴۰ میلیون تومان دستمزد بگیرد اما شریفی‌نیا ساعت‌ها با او صحبت کرده و این رقم به ۳۰ میلیون تومان کاهش یافته!

طبق گفته عبدی، او بعدها متوجه شده که محمدرضا شریفی‌نیا به ده‌نمکی و سرمایه‌گذاران فیلم گفته است قراردادها را مقداری کم می‌کند. اکبر عبدی در ادامه صحبت‌های خود گفت که او این موضوع را قبول ندارد اما دروغ می‌گوید!

*تکرار ماجرای «اخراجی‌ها ۲»

اکبر عبدی یک سال بعد یعنی سال ۹۵ در برنامه «خوشا شیراز»، گفت‌وگوی پرحاشیه‌ای داشت.

او در این برنامه در پاسخ به سوالی که پرسید به نظر می‌رسد رابطه خوبی با شریفی‌نیا ندارد، باز هم ماجرای کم کردن دستمزدش توسط شریفی‌نیا در فیلم «اخراجی‌ها ۲» را تعریف کرد و گفت که خود محمدرضا شریفی‌نیا می‌گوید در فیلم شریک نبوده است اما از همین طریق توانست خانه بخرد!

*به نقش‌های چند زنه علاقه دارد

این بازیگر دو سال قبل به همراه محمدرضا شریفی‌نیا در مراسم رونمایی از یک مجموعه تفریحی – گردشگری در شمال ایران، به عنوان مهمان حضور یافت.

اکبر عبدی در حضور شریفی‌نیا، خاطره‌ای از پدر و مادرش تعریف کرد و گفت که با هم مشکلاتی داشتند اما در عین حال نمی‌توانستند از هم دور باشند و مانند «تام» و «جری» هستند.

محمدرضا شریفی‌نیا که در این مراسم در واکنش به شوخی‌ها و صحبت‌های اکبر عبدی سکوت کرده بود، گفت: «ما آدم ساده‌ای هستیم!» اکبر عبدی هم با کنایه خطاب به او گفت: «نقش‌های ۳-۴ زنه را دوست داری، آدم ساده‌ای هستی؟»

*کنایه به شریفی‌نیا در «خندوانه»

اکبر عبدی نیمه شعبان سال ۹۵ مهمان برنامه «خندوانه» شده بود، در پاسخ به سوال او مبنی بر این که چه تعداد فیلم بازی کرده راجع به سابقه کاری خود توضیح داد و گفت که ۷۰۰ یا ۸۰۰ ساعت کار تلویزیونی کرده است.

وقتی رامبد جوان در واکنش به صحبت او گفت که این رقم بیشتر از ۸۰۰ ساعت است، اکبر عبدی توضیح داد که نمی‌گوید ۱۰۰۰ ساعت تا تصور نکنند او عدد عجیبی گفته است. عبدی در ادامه نیز گفت ما گفتیم ۵۰۰ ساعت که شریفی‌نیا ناراحت نشود و به رقابتی که ظاهرا شریفی‌نیا با او دارد به شوخی کنایه زد.

*شوخی‌ منشوری در برنامه زنده

هرچند که این شوخی‌ها قبلا در برنامه‌های مختلف اتفاق افتاده بود و با این پیش‌زمینه، همان طور که مجید صالحی به این موضوع اشاره کرده بود صحبت‌هایی که او در «ام شو» درباره شریفی‌نیا مطرح کرده عجیب نیست اما به هرحال بسیاری از مردم چنین سابقه‌ای از شوخی‌های آن دو با یکدیگر در ذهن ندارند و آن‌ها را فراموش کرده‌اند، بنابراین ممکن است تصور کنند که اکبر عبدی درباره شریفی‌نیا کاملا جدی آن صحبت‌ها را مطرح کرده و تصور دیگری درباره او پیدا کنند.

بنابراین بهتر بود این بازیگر شوخ‌طبع در برنامه زنده‌ای مانند «ام شو» کمتر با صراحت صحبت  و با ملاحظه بیشتری با شریفی‌نیا شوخی می‌کرد.

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!