شش میلیون درخواست برای خرید بلیط‌های جام جهانی برزیل/لیست کشورهای پر درخواست

پس از دریافت شش میلیون درخواست برای خرید بلیط‌های جام جهانی برزیل توسط فیفا، این نهاد برای فروش سه میلیون بلیط جام جهانی به صورت اتفاقی قرعه کشی خواهد کرد.

فیفا بیش از ۶۱۶۴۰۰۰ درخواست خرید بلیط از ۲۰۳ کشور جهان دریافت کرده که ۷۰ درصد از این درخواست‌ها از کشور میزبان یعنی برزیل بوده است.
تعداد درخواست بلیط به ترتیب کشور
برزیل ۴,۳۶۸,۰۲۹
آمریکا ۳۷۴,۰۶۵
آرژانتین ۲۶۶,۹۳۷
شیلی ۱۰۲,۲۸۸
انگلستان ۹۶,۷۸۰
استرالیا ۸۸,۰۸۲
ژاپن ۶۹,۸۰۶
کلمبیا ۵۵,۳۷۹
کانادا ۴۹,۹۶۸
موضوعات مرتبط
فوتبال
برای اولین بازی برزیل در جام جهانی، بیش از ۷۰۰ هزار درخواست و برای مسابقه فینال هفتصد و پنجاه هزار بلیط درخواست شده، در حالی که برای هر بازی تنها ۸۰ هزار قطعه بلیط در نظر گرفته شده است.
مرحله بعدی فروش بلیط‌های جام جهانی برزیل از ۵ نوامبر با اولویت برای افرادی که زودتر اقدام کنند، آغاز خواهد شد. هواداران فوتبال بار دیگر از تاریخ ۸ دسامبر و پس از قرعه کشی جام جهانی برزیل قادر خواهند بود بلیط‌های این مسابقات را بخرند.
جام جهانی برزیل، از ۱۲ ژوئن ۲۰۱۴ در شهر سائو پائولو شروع خواهد شد و در نهایت فینال روز ۱۳ جولای در ورزشگاه ماکارنای ریودوژانیرو برگزار خواهد شد.
چهار میلیون و چهارصد هزار درخواست بلیط از برزیل، نزدیک به چهارصد هزار درخواست از آمریکا و بیش از دویست هزار درخواست از آرژانتین برای خرید بلیط جام جهانی برزیل به فیفا ارایه شده است.
برگزار کنندگان پیش بینی کرده‌اند که نزدیک به سه میلیون و سیصدهزار بلیط برای جام جهانی برزیل در سال آینده ارائه شود ولی تنها یک میلیون در فاز اول فروش به فروش گذاشته شد.
در همان ساعت اول فروش بلیط که از اواخر ماه آگوست آغاز شد، بیش از یک میلیون درخواست برای خرید بلیط به فیفا ارسال شد.

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.