کلویی گریس مورتز در لیست بازیگران فیلم جدید جنگ ستارگان

به گزارش ستاره نیوز و به نقل از اونیکس در ماه های اخیر شایعات زیادی در مورد بازیگران قسمت جدید فیلم جنگ ستارگان شنیده می شود

مثل امکان حضور دنیل دی لوئیس در این فیلم. آخرین اسمی که در بین این شایعات به گوش می رسد ستاره فیلم های پانصد روز سامر و همچنین خاطرات یک کودک کم‌جرات، یعنی کلوئی گریس مورتز می باشد
این شایعه هم به گوش می رسد که این بازیگر تحت چند امتحان بازیگری برای این فیلم بوده و وقتی که مشغول معرفی فیلم اخیرش Carrie بوده در پاسخ به سوال خبرگزاری لاتینو ریویو در مورد صحت این شایعه گفته:
” نه ، شایعه ای وجود ندارد و من نمیدونم از کجا شروع شده. اما به نظرم حضور در این فیلم عالیه. من حتی فکر نمی کنم که دیزنی بازیگران اصلی رو هم انتخاب کرده باشه!”.
این بازیگر اخیرا در پروفایل توئیتر خود در مورد فیلم های جنگ ستارگان، توئیت هایی مثل لوگوی بزرگ این فیلم و ابراز نظر شخصیش در مورد یکی از شخصیت های معروف این فیلم، Darth Maul را قرار داده است.
این فیلم توسط استودیو لوکاس فیلمز که آن را مدتی است کمپانی دیزنی خریده، تولید می شود و این قسمت از جنگ ستارگان اولین فیلم از این سری می باشد که کمپانی دیزنی در ساخت آن حضور دارد.
 

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.