وقتی علی پروین مجانی بازیگر شد!+عکس

اخیرا ویدئویی از بازی حمید استیلی، علی پروین، افشین پیروانی و… در فیلم فوتبالیست‌ها که مربوط به سال 79 است منتشر شده و بازتاب زیادی داشته.

به گزارش ستاره ها و به نقل از خبرآنلاین؛ حضور فوتبالی‌ها در فیلم‌ها و سریال‌ها همیشه جذاب بوده. در اواخر دهه 70 هم بعضی از چهره‌های مطرح فوتبال از جمله علی پروین، حمید استیلی، افشین پیروانی، برزگر و… در فیلم سینمایی فوتبالیست‌ها به ایفای نقش پرداختند.

به تازگی بخش هایی از این فیلم در فضای مجازی دست به دست گشته و باعث شوخی کاربران با علی پروین و استیلی شده است.

وقتی در این باره از حمید استیلی می پرسیم با خنده می گوید: «بابا من اصلا فیلم بازی نکرده بودم. کار خیلی سختی بود. هرکسی را بهر کاری ساختند. واقعا کار سختی بود.

الان چند فوتبالیست هستند که فیلم بازی می کنند مثل پژمان و علی انصاریان. فوق العاده هم خوب بازی می‌کنند. آن موقع هم به ما یک دیالوگ دادند و گفتند حفظ کنید و بگوئید. اصلا نگفتند اینطوری بگویی بهتر است.

راستش آن موقع هم ما فقط یک نیت داشتیم و آن کمک به بچه‌های بی سرپرست و بهزیستی بود. احساس کردم می توانیم با این کار کمک کنیم. بدون هیچ دستمزدی رفتیم و بازی کردیم. علی آقا هم هیچ پولی نگرفت. از ایشان هم خواهش کردیم و آمد. افشین پیروانی، برزگر و هاشم حیدری هم بودند.»

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!