برخورد با امیر حسین صادقی همین جا متوقف می‌شود؟

گفته می‌شود رحمتی بعد از این مصاحبه با امیر قلعه‌نویی تماس گرفته و به شدت از این گفت‌وگوی بی‌موقع ابراز گله‌مندی کرده است

سایت گل – شایعه مهم این روزهای فوتبال ایران اخراج امیرحسین صادقی از استقلال است. بازیکنی که در حمایت از کارلوس کی‌روش مصاحبه تند و غیرمنتظره‌ای علیه سیدمهدی رحمتی انجام داد. صادقی در گفت‌وگویی که در روز اول اردوی تیم ملی انجام داد در مورد اظهارنظر رحمتی درباره شانسی بودن صعود تیم ملی به جام جهانی گفت: کسی صعود تیم ملی را به جام جهانی شانسی می‌داند که خودش در جمع ملی‌پوشان حضور نداشته است. در واقع منظور صادقی کاملا واضح بود، او در این گفت‌وگو رحمتی را متهم به حسادت علیه صعود تیم ملی کرده بود.
این مصاحبه اما بازتاب شدیدی در اردوی استقلال داشت و به شدت رحمتی را عصبانی کرد. بازیکنی که حالا بازوبند کاپیتانی استقلال را به بازو می‌بندد و طبعا قدرت بیشتری از امیرحسین صادقی در لای‌های زیرین استقلال دارد اگرچه صادقی هم مدافع قابل و محبوب است که هواداران استقلال به او علاقه دارند.
صادقی که از شاگردان وفادار امیر قلعه‌نویی است ذاتا فوتبالیست غدی است و سال گذشته چندباری با رحمتی اصحکاک پیدا کرده بود. او در مصاحبه‌ای با سایت گل با انتقاد از توجه بی‌حد و حصر رسانه‌ها به کلین‌شیت‌های رحمتی گفته بود در این موضوع همه تیم و بازیکنان نقش دارند و نباید افتخار بسته نگه داشته شدن دروازه استقلال تنها به رحمتی برسد.
مصاحبه صادقی هم علیه رحمتی لابد در همین راستا بوده است، چیزی که نشان دهنده اختلاف بین دو بازیکنی است که سال‌ها کنار هم بازی کرده‌اند.
گفته می‌شود رحمتی بعد از این مصاحبه با امیر قلعه‌نویی تماس گرفته و به شدت از این گفت‌وگوی بی‌موقع ابراز گله‌مندی کرده است. او که در کمیسیون اصل 90 مجلس هم همراه با قلعه‌نویی بود در آنجا هم از کار صادقی گله‌ گذاری کرد. از پس این بود که دو بازیکن استقلال ( حنیف عمران‌زاده و سیاوش اکبرپور) به حمایت از رحمتی پرداختند و البته روزنامه استقلال جوان ارگان غیررسمی باشگاه استقلال که به سردبیری فتح‌اله‌زاده منتشر می‌شود در 3 روز متوالی از رحمتی حمایت کرد که این مسئله می‌تواند نشانگر موضع شخص فتح‌اله‌زاده در این قضیه باشد.
در این‌باره شایعات مختلفی به گوش می‌رسد از جمله اینکه رحمتی حتی تهدید کرده در صورت بازگشت صادقی به تیم ممکن است از استقلال برود. اما این حرف فعلا چیزی بیشتر از یک شایعه نیست و نمی‌شود خیلی روی آن حساب کرد. سوال مهم اما این است که بعد از انتقاد امیر قلعه‌نویی از صادقی بابت این گفت‌وگو آیا برخوردها با این مدافع ادامه خواهد یافت؟ یادم نرود که قلعه‌نویی امسال به نوعی قصد نداشت قرارداد صادقی را دوباره تمدید کند اما در پایان روزهای فصل نقل و انتقالات این اتفاق رخ داد. حالا صادقی که شاید قصد داشته با این مصاحبه تیم ملی خود را گارانتی کند ممکن است روزهای پرچالشی را پیش رو داشته باشد. از طرفی حضور در استقلال، در رختکن و چشم در چشم شدن با رحمتی و از طرف دیگر موضوعی به این اهمیت، اینکه قلعه‌نویی چه تصمیمی در مورد وی خواهد گرفت آیا سطح تمرینات در حد همین تذکر می‌ماند؟ کمی صبر لازم است.

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.