انتقاد خواننده آمریکایی به رفتارهای عجیب لیدی گاگا/عکس

آدام لوین خواننده آمریکایی به رفتارهای عجیب لیدی گاگا انتقاد کرد

به گزارش ستاره نیوز آدام لوین در توییترش به رفتارهای لیدی گاگا انتقاد کرد و گفت: اه… اینکه هنر اصیل رو برای ورود نسل جدید خواننده ها پاکسازی بکنی، ازت یه هنرمند نمی سازه، فقط یه معلم می سازه!
نام کامل  لیدی گاگا استفانی -ژوان – انجلینا- گرمانوتا  متولد ۲۰ مارس ۱۹۸۶ می باشد وقتی چهار ساله بود شروع به نواختن پیانو کرد در سن سیزده سالگی اولین آهنگ خود را نوشت چند سال بعد با کمی تغییر ان را در برنامه میکروفن ازاد اجرا کرد.
، او بیش از آنکه به خاطر آهنگ ها و آثارش معروف باشد شهرتش را مدیون رفتارهای غیرعادی خود است.
از پوشیدن کفش های عجیب و غریب و لباس های رنگارنگ تا گرفتن حالت ها و ژست های مضحک که همگی نشان می دهد او در اوج شهرت هم جنون بیشتر مشهور شدن رهایش نمی کند.
همین چندی پیش بود که بی بی سی گزارشی را منتشر کرد حاکی از آنکه وی کنسرت خود را لغو کرده و تحت عمل جراحی از ناحیه کمر قرار گرفته است. کشف دلیل این مساله هم چندان سخت نبود. کفش های غیراستاندار که تنها جنبه خودنمایی برای او داشت کار را به آنجا کشانده بود.
لباس های طراحی شده از گوشت که گاگا به تن کرده بود نیز از آن سوژه هایی بود که هر فردی با یک بار دیدن آن را تا ابد به خاطر می سپرد.
g
آدام لوین (Adam Levine)‏  نیز متولد (۱۸ مارس ۱۹۷۹) خواننده و ترانه سرا اهل ایالات متحده آمریکا است.او عضو گروه مارون فایو است.
او در لوس آنجلس متولد شده و فرزند پاتسی نواه و فرد لوین است. دایی او تیموتی نواه روزنامه نگار و نویسنده است. او دارای یک برادر، مایکل، و خواهر، جولیا میلن است.
 
پربازدیدترین خبر امروز ستاره نیوز:
فروش فوق العاده بلیط های کنسرت بریتنی در لاس وگاس

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.