پگاه آهنگرانی: تا همین چند سال پیش سیکل داشتم و رفتم دیپلم گرفتم!

بعد از نمایش «دختری با کفش‌های کتانی» همه مردم من را می‌شناختند و برای من بسیار ترسناک بود! یک سال مردود شدم و مدتی هم ترک تحصیل کردم… تا که احساس کردم خیلی بد است که مدرک تحصیلی آدم در حد سیکل باشد…

پگاه آهنگرانی این روزها تجربه های تازه ای را پشت سر می گذارد.
به گزارش ستاره نیوز و به نقل از فارس پگاه آهنگرانی در پاسخ به این سوال که بازیگری چه چیزی را به شخصیت شما اضافه کرده است، توضیح داد: خیلی چیزها و شاید بسیاری از این‌ چیزها اصلا خوب نبود و زمان برد و طول کشید که بفهمم که خبری هم نیست. بعد از نمایش «دختری با کفش‌های کتانی» همه مردم من را می‌شناختند و این موج که به یک باره ایجاد شد برای من بسیار ترسناک بود! مثلا همیشه از هنرستان پیاده به خانه می‌آمدم اما بعد از نمایش این فیلم، دیگر این کار برایم سخت شده بود چون همه من را می‌شناختند و شاید باورتان نشود یک سال مردود شدم و مدتی هم ترک تحصیل کردم… تا همین چند سال پیش که احساس کردم خیلی بد است که مدرک تحصیلی آدم در حد سیکل باشد به همین دلیل رفتم دیپلم گرفتم! فکر می‌کردم چون شخصیت معروفی هستم چه احتیاجی به درس‌خواندن دارم!
وی تأکید کرد: به یقین اگر «دختری با کفش‌های کتانی» را بازی نمی‌کردم، شخصیت کنونی‌ام را نداشتم و شاید بی‌پول‌تر و آرام‌تر بودم.
 

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.