بیت‌آشور در کنار آنری و بکهام/ عکس

مهرداد بیت آشور سال گذشته در تیم ستارگان لیگ فوتبال آمریکا (MLS All-Stars) انتخاب شد و در قالب این تیم موفق به شکست چلسی انگلستان شدند.

 
تیم فوتبال منتخب لیگ آمریکا طبق رسم هر ساله دیداری را با یکی از تیم‌های مطرح جهان برگزار می‌کند. این تیم در سال 2011 با نتیجه 4 بر صفر مقابل منچستریونایتد تن به شکست داد. تیم ستارگان لیگ آمریکا سال گذشته موفق شد نتیجه خوبی کسب کند و با نتیجه 3 بر 2 مقابل چلسی به برتری رسید. چلسی در تاریخ 19 مه سال گذشته (29 اردیبهشت) در ضربات پنالتی در آلیانتس آرنا مقابل بایرن مونیخ پیروز شده و جام قهرمانی را بالای سر برده بود و در تاریخ 25 ژوییه (3 مرداد) با نتیجه 3 بر 2 در چستر پنسیلوانیا مقابل برترین‌های آمریکا شکست خورد.
بیت اشور
بیت آشور نفر اول نشسته از سمت چپ است.
نفر اول نشسته از راست آنری است و نفر دوم ایستاده از چپ بکهام
در تیم ستارگان آمریکا بازیکنان سرشناسی چون “تیه ری آنری”، “دیوید بکهام” و “لاندن داناوان” حضور داشتند. نکته جالب توجه اینکه این دیدار به رسم دیدارهای دوستانه، تعویض آزاد بود و تنها سه بازیکن تیم ستارگان آمریکا عوض نشدند که بیت آشور هم جزو آنان بود.
بیت آشور 26 ساله که به تازگی از سوی “کالوس کی‌روش” به تیم ملی ایران دعوت شده فصل گذشته دو بار گلزنی کرد و 16 پاس گل داد که برای یک مدافع راست آمار خوبی است.
 

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.