کوروش تهامی: این روزها در خانه مانده ام/ 3 فیلم آماده اکران در سینما دارم

کوروش تهامی بازیگر سینما و تلویزیون گفت: در این یک ماه و خورده ای اخیر مثل خیلی از دیگر هم وطنان در خانه هستیم. مگر اینکه کارهای خیلی ضروری داشته باشیم و بیرون برویم.

به گزارش ستاره ها؛ کوروش تهامی، بازیگر که مهمان برنامه «فرش بنفشه» رادیو ایران بود، گفت:

قوانین قرنطینه اجازه نمی دهد بتوانیم ملاقات با دوستان از نزدیک داشته باشیم. در این یک ماه و خورده ای اخیر مثل خیلی از دیگر هم وطنان در خانه هستیم. مگر اینکه کارهای خیلی ضروری داشته باشیم و بیرون برویم. در غیر اینصورت در خانه هستیم و در خانه هم بیشتر فیلم هایی را دیده ایم که در طی سالیان اخیر فرصت نکرده بودم ببینم و فیلم های ارزشمندی هم بودند.

یکی دوتا از دوستانم به من پیشنهاد دادند در خانه کارهایی در زمینه موسیقی انجام بدهم. یکی دوتا کارهای آماده داشتند که جای صدای من را زحمت کشیده و تنظیم کرده بودند. اما میکروفونی که در خانه داشتم از کار افتاده است و به خاطر این شرایط نمی توانستم صدایم ضبط کنم.

در آستانه پخش سریال دل از نماوا - بلاگ نماوا - دنیای سریال ...

سریال «دل» را در شبکه نمایش خانگی در حال پخش دارم که یک وقفه 20 روزه در پخش آن اتفاق افتاده بود. از اول فروردین تصمیم گرفتند کار را پخش نکنند اما اخیرا پخش آن از سر گرفته شده است. سه فیلم آماده اکران دارم که باید ببینیم شرایط اکران و پخش به چه شکل است تا بفهمیم کی قرار است نوبت پخش بگیرند.

دیگر مطالب
درج نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!