ایران و آمریکا برای دیدار دوستانه فوتبال به تفاهم رسیدند

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: در مذاکره با مسئولان فدراسیون فوتبال آمریکا برای انجام دیدار دوستانه به تفاهم رسیدیم.

علی کفاشیان در گفت و گو با خبرنگار ورزشی تسنیم، در مورد دیدار دوستانه ایران و آمریکا اظهار داشت: با فدراسیون فوتبال آمریکا صحبت کردیم و آنها نیز برای این بازی تمایل دارند. تنها بحث زمان و مکان و اینکه مسابقه در قالب تورنمنت چند جانبه یا دیدار دو جانبه باشد را داریم که بعد از مشخص شدن آن قرارداد بازی را امضا خواهیم کرد.
وی افزود: در واقع دو طرف به تفاهم رسیدند و تنها بحث زمان و مکان این دیدار است که کادر فنی ما با آنها در تماس هستند و تصور می‌کنم در فروردین یا اردیبهشت سال آینده که اردوی بلند مدت تیم ملی برای جام جهانی آغاز می شود با این تیم یا تیم‌های دیگر در این کشور روبرو می شویم.
رئیس فدراسیون فوتبال درباره تاثیر جذب حامی مالی بر کاهش مشکلات مالی فدراسیون گفت: آمدن این اسپانسر یک شروع خوب بود و امیدواریم ادامه داشته باشد. ما هم سعی می کنیم کاری کنیم که اسپانسر ما از آمدنش پشیمان نشود و تصورم این است که با بودن حامی مالی در فوتبال موفقیت بیشتری خواهیم داشت.
کفاشیان درباره حضورش در نشست بحرین خاطرنشان کرد:جلسه‌ای با نمایندگان فیفا، کنفدراسیون فوتبال آسیا و برخی روسای فدراسیون ها داریم که موضوع آن برنامه های تقویم سال آینده و بررسی مسائل دیگر است ضمن آنکه می‌خواهیم در آنجا برای بحث میزبانی جام ملت های 2019 رایزنی و تلاش انجام دهیم.
وی در مورد دفاع از نام خلیج فارس در این نشست گفت: تمام دنیا هم زور بزنند خلیج فارس همیشه فارس است.
رئیس فدراسیون فوتبال در مورد اینکه چرا در مراسم تجلیل از ملی پوشان قانونمدار اعلام کرده که در کار کارت زرد و قرمز گرفته خاطرنشان کرد: در کار کارت های زرد و قرمز وجود دارد و کسی کارت نمی گیرد که هیچ فعالیتی انجام ندهد. کارت زرد و قرمز جزیی از زندگی است. به هر صورت بعضی مواقع بوده که می خواستند من را اخراج کنند اما نتوانستند.

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.