عناوین صفحات نخست روزنامه های ورزشی سه شنبه 16 مهرماه

اعلام حکم اولیه کمیته رسیدگی به تخلفات فوتبال که دیروز بعدازظهر اتفاق افتاد، صفحه یک روزنامه‌های ورزشی را به تسخیر خود درآورد.

در بین روزنامه‌های امروز چند نکته وجود دارد اولین اینکه روزنامه 90 اینطور تحلیل کرده علی دایی برنده جنگ با قهرمانی شده است در حالی که عده‌ای دیگر عقیده دارند با توجه به محرومیت مولایی و حاتم حکم در دل خود به کاراکتر علی دایی هم لطمه زده است.
به جز 90 روزنامه گل هم تیتر یک خود را به قهرمانی اختصاص داده و روزنامه ایران ورزشی هم در تیتر یک خود به موضوع محروم نشدن علی دایی پرداخته، در زیر تیتر یک ایران ورزشی نوشته شده واقعی یا ساختگی ادعای فیلمی که نماینده دایی در آن رشوه می‌خواهد.
روزنامه خبر ورزشی هم تیتر یک خود را به جشن تولد نکونام اختصاص داده که ظاهرا برنامه اختصاصی این روزنامه بوده و در نهایت روزنامه پیروزی را ببینید که جلدش عصبانیت از حکم کمیته اخلاق است.
در بین روزنامه‌های امروز استقلال جوان کلا بی‌خیال موضوع حکم کمیته اخلاق شده و جلد خود را به صورت واضح به انتقاد از حرف‌های امیرحسین صادقی در مورد مهدی رحمتی اختصاص داده است. دیروز حنیف عمران‌زاده و سیاوش اکبرپور علیه امیرحسین صادقی (که از رحمتی بابت حرف‌هایش درباره تیم ملی انتقاد کرده بود )موضع گرفتند و استقلال جوان هم از موضع حنیف و سیاوش حمایت کرده، نکته جالب روتیتر مصاحبه اکبرپور است که به سیاوش لقب کاسیاس داده شده است، در حالی که اکبرپور گلر نیست
 

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.