نه پدیده شاندیز هستیم نه مشهد، پدیده خراسانیم

وطنخواه: مدیر عامل تیم فوتبال پدیده مشهد گفت: استرس حاکم بر «پدیده» را کتمان نمی‌کنیم

تیم فوتبال «پدیده» پس از شکست در مقابل نساجی مازندران در مشهد نمایشی خوب داشت و نشان داد برای قهرمانی بسته شده است. پدیده‎ای‎ها در اولین بازی خانگی خود نیز با استقبال نسبتا خوب تماشاچیان نیز مواجه شدند و توانستند نزدیک به یک هزار نفر را به ورزشگاه ثامن بکشانند. در این دیدار هیجان و استرس بالای اکبر میثاقیان نیز به چشم آمد. «جواد وطن‌خواه»، مدیرعامل باشگاه پدیده در گفت‎وگو با «ویژه نامه خبرورزشی خراسان» شرایط تیمش را شرح داده است:

تاکنون 3 بازی را پشت سر گذاشته‎اید که با یک شکست در هفته اول همراه بود، شکستی که همه را غافلگیر کرد، از وضعیت تیم راضی هستید؟
بالاخره با توجه به اینکه تیم تازه تاسیس است و بازیکنان ما در کنار هم نبوده‎اند، به نسبت راضی هستیم، بازی نساجی را هم می‎شد واگذار نکنیم اما خوب شرایط اینگونه رقم خورد؛ باید چند بازی بگذرد تا تیم کاملا هماهنگ شود، آن زمان در مورد نتایج صحبت کرد.
با توجه به قول‌هایی که برای صعود داده شده و هزینه‌ای که تیم کرده است، به نظر می‎رسد فشار زیادی روی بازیکنان و کادر فنی، به خصوص اکبر میثاقیان برای پیروزی وجود دارد…
روحیات میثاقیان همیشه این طور بوده است. او در بازی‎های تدارکاتی و تمرینی هم پر استرس و پر هیجان است. اگر به سابقه او مراجعه کنید، می‎بینید که در هر تیمی بوده همین‌گونه پر هیجان بوده است اما به هر حال روی تیم استرس هست و نمی‌شود این را کتمان کرد. اگر در چند بازی آینده آن طور که توقع داریم نتیجه بگیریم، خود به خود این استرس هم از روی تیم برداشته خواهد شد.
بازی‎های‌تان را در ورزشگاه ثامن آغاز کردید، این ورزشگاه از مشهد دور بوده و رفت و آمد به آن سخت است، در فصل سرما هم شرایط بدتر شده و بعید است مردم از بازی‎ها استقبال کنند، قصد تغییر ورزشگاه و بازی در تختی را ندارید؟
تاکنون در بازی‎های‌مان استقبال مردم خوب بوده است. ما در بازی اول غافلگیر شدیم. تبلیغات زیادی برای این بازی نکرده بودیم و خودمان هم تصور نمی‎کردیم این قدر هوادار به ورزشگاه بیاید. بازیکنان ما نیز روی زمین بازی می‎کند و بهتر است روی چمن طبیعی بازی کنیم اما اگر در زمستان شرایطی پیش آید که بهتر ببینیم در ورزشگاه تختی بازی کنیم. این کار را می‎کنیم، فعلا هم ورزشگاه دوم را تختی معرفی کرده‎ایم.
راستی… شما تیم پدیده شاندیز هستید یا پدیده مشهد یا خراسان؟
ما تیم پدیده هستیم، هم متعلق به شاندیز هستیم، هم مشهد و هم استان، البته شاندیزی‎ها عرق زیادی به پدیده دارند و در این شهر هوادار زیاد داریم، برای بازی با سیاه‎جامگان دو اتوبوس از ابرده و زشک به ورزشگاه آمدند، شاندیزی ‎ها روی تیم ما حساسیت بیشتری دارند اما ما پدیده خراسان هستیم.
پیش از این نقل قولی شنیدیم از محسن پهلوان، مالک باشگاه پدیده که گفته بود اگر همین الان هم ابومسلم را به او بدهند، نام همین تیم پدیده را عوض کرده و با همین بازیکنان با نام ابومسلم به میدان خواهد رفت، این صحبت صحت دارد؟
من چنین چیزی نشنیدم اما در هر صورت پهلوان علاقه‎مند است به ابومسلم کمک کند، او دوست داشت تیم محبوب و مردمی مشهد را کمک کند تا مردم خوشحال باشند اما قسمت نشد، پهلوان و مجموعه پدیده نیازی به بزرگ شدن ندارند. این مجموعه به خودی خود بزرگ و در کل کشور شناخته شده است، نیازی نداشت بخواهد با ابومسلم بزرگ شود، مجموعه پدیده تنها می‏خواست به ابومسلم کمک کند.

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.