عزیزی: به مایلی‌کهن هم ۵ میلیارد بدهند قبول می‌کند/ خانه دایی ۲۰۰۰ متر است، باید به کسی توضیح بدهد؟

خدادا می گوید پرداختن به زندگی شخصی افراد درست نیست

بازیکن پیشین تیم ملی که در زمان مربیگری محمد مایلی کهن، با دایی همبازی بود معتقد است که اگر مایلی‌کهن هم پیشنهاد ۵ میلیاردی داشت آن را می‌پذیرفت.
printنسخه قابل چاپ
خداداد عزیزی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در پاسخ به این سوال که چرا اختلاف‌های دایی و مایلی‌کهن پایانی ندارد گفت: اینکه چرا آنها در طول این چند سال با یکدیگر اختلاف داشته‌اند زیاد به من مربوط نمی‌شود و نمی‌توانم اظهارنظر خاصی داشته باشم ولی جرقه این آتش قبل از بازی پرسپولیس و صبا زده شد و خاموش کردن آن کار سختی به نظر می‌رسد. مایلی‌کهن حرف‌هایی زد که علی دایی جوابش را داد و مایلی‌کهن دوباره مصاحبه کرد و جواب دایی را داد. فکر می‌کنم این بحث‌ها به صلاح فوتبال نیست ولی از طرفی افراد باید از خودشان دفاع کنند.
وی خاطرنشان کرد: مایلی کهن در خصوص مسائل مالیاتی، زندگی دایی و برخی چیزهای دیگر حرف‌هایی زد که طبیعتا با واکنش سرمربی پرسپولیس همراه شد ولی من امیدوارم این بحث‌ها تمام شود. این بار شروع کننده دعوا مایلی‌کهن بود و این نظر شخصی من است. مایلی‌کهن از این موضوع ناراحت بود که چرا دایی به تصمیمات داور اعتراض می‌کند و به کنار خط آمد و واکنش نشان داد. این در حالی است که مایلی کهن اگر اعتراضی داشت باید آن را با داور چهارم در میان می‌گذاشت نه اینکه دایی را مورد خطاب قرار دهد.
عزیزی افزود: وقتی مایلی‌کهن این حرف‌ها را می‌زند و در مورد مسائل مالی و زندگی دایی صحبت می‌کند مطمئنا سرمربی پرسپولیس هم واکنش نشان می‌دهد. فکر می‌کنم ثابت کردن برخی مسائل آن هم در شرایطی که به زندگی افراد مربوط می‌شود سخت است و مربیانی که معلم هستند باید خیلی چیزها را رعایت کنند. پرداختن به زندگی شخصی دیگران منطقی و درست نیست و علی دایی هم اگر ثروتی دارد دزدی نکرده است.
مهاجم پیشین تیم ملی تاکید کرد: بعضی‌ها در مورد خانه دایی صحبت می‌کنند و نمی‌دانم چه معنایی دارد. اصلا دایی خانه 2000 متری دارد، مگر او باید به خاطر خانه‌اش به دیگران توضیح بدهد، او زحمت کشیده و هر چه داشته از راه فوتبال به دست آورده‌ است. شاید یک نفر میلیاردر باشد و بخواهد دوچرخه سوار شود و شاید هم یک نفر دوست داشته باشد بهترین ماشین را سوار شود و بهترین زندگی را داشته باشد. این مسائل خصوصی است و ربطی به فوتبال ندارد.
خداداد در پاسخ به این سوال که فکر می‌کنی حرف‌های مایلی کهن در مورد دستمزد 5 میلیاردی علی دایی درست باشد گفت: شاید دایی 10 میلیارد پول بگیرد و این گناه نیست و اگر حرف فردی در مورد این موضوع بحثی دارد یا معترض است باید با رویانیان صحبت کند که مدیرعامل باشگاه است. به هر مربی‌ای پیشنهاد 5 میلیاردی بدهند قبول می‌کند و اگر این پول را به من هم بدهند آن را رد نمی‌کنم. شما فکر می‌کنید اگر به مایلی‌کهن پیشنهاد 5 میلیاردی بدهند قبول نمی‌کند؟ شک نکنید که او قبول خواهد کرد. فکر می کنم این دعواها فقط باعث می‌شود که یک عده آدم غیرفوتبالی از آن سوءاستفاده کنند. امیدوارم هر چه زودتر این اختلاف‌ها برطرف شود.

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.