عنایتی: گل زدن به پرسپولیس لذت دارد!

تیم مس کرمان در هفته سی‌ام لیگ برتر میهمان پرسپولیس است. مسی‌ها که بازی رفت را به سود خودشان به پایان رساندند، چشم به تجربه و شم گلزنی رضا عنایتی و دیگر مهاجمان‌شان دارند‌‌ تا در آزادی هم از سرخ‌پوشان امتیاز بگیرند.

به گزارش ستاره ها؛ عنایتی که چند هفته‌ای است گل نزده، انگیزه بالایی برای بازی با پرسپولیس دارد و می‌خواهد مقابل این تیم گلزنی کند.
 
با وجود نتایج نسبتا خوب مس اما تو افت کرده‌ای و چند هفته‌ای است گل نمی‌زنی دلیلش چیست؟
من از زمانی که لوکا بوناچیچ سرمربی تیم شده، پست بازی‌ام تغییر کرده و از دروازه دور شده‌ام! برای همین کمتر موقعیت گل برایم ایجاد شده و بیشتر سعی کرده‌ام برای دیگر بازیکنان موقعیت بسازم.
مس به ثبات خوبی رسیده و دیگر نوسان نیم‌فصل اول را ندارد، دلیل این موضوع چیست؟
ما در نیم‌فصل اول حاشیه‌ زیاد داشتیم؛ این حاشیه‌ها به تیم ضربه زد و امتیازات زیادی را از دست دادیم اما در نیم‌فصل دوم مدیریت باشگاه حاشیه‌ها را کنترل کرد و تیم با آرامش به مسابقات رفت، برای همین موفق شدیم. اگر شرایط تیم در نیم فصل اول هم همین‌گونه بود حداقل می‌توانستیم سهمیه کسب کنیم.
این هفته مقابل پرسپولیس بازی دارید، این دیدار را چطور می‌بینی؟
خب پرسپولیس با آمدن گل‌محمدی متحول شده. آن‌ها مدت‌ها بود که نباخته بودند. با این‌که به راه‌آهن باختند اما برای انتقام شکست دور رفت مقابل مس کرمان انگیزه زیادی دارند و بازی با این تیم آن هم در آزادی سخت است.
تو که معمولا به تیم‌های مطرح خوب گل می‌زنی، فکر می‌کنی بتوانی مقابل پرسپولیس گلزنی کنی؟
من برای هر بازی انگیزه دارم و دوست دارم گل بزنم. گل زدن به تیم‌های مطرح و پرطرفدار هم لذت خاصی دارد و امیدوارم پس از هفته‌ها گل نزدن مقابل پرسپولیس طلسم گلزنی‌ام بشکند.
به نظرت مس قاسمپور با مس لوکا چه تفاوت‌هایی دارد؟
شیوه تفکر 2 مربی کاملا متفاوت است. قاسمپور بیشتر روی شیوه دفاعی تمرکز داشت اما بوناچیچ فوتبال تهاجمی را می‌پسندد، به هر حال هر 2 مربی برای مس زحمت کشیده‌اند و هر 2 تاثیرگذار بوده‌اند.
 
 

دیگر مطالب

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.